Ярмарок робочих місць «Політех-2018»!

9 листопада 2018 року в спортивному комплексі НТУ «ХПІ» відбудеться XIV щорічний Ярмарок робочих місць «Політех-2018».

Це традиційне для НТУ «ХПІ» та наймасштабніше в Харкові захід, на якому передові українські та міжнародні компанії можуть ознайомити студентів з вимогами, що пред’являються претендентам і представити свої вакансії.

Ярмарок робочих місць «Політех-2018» допоможе роботодавцям скласти власну думку про випускників НТУ «ХПІ», рівні їх підготовки, а також звернути увагу на талановитих студентів і запросити їх на стажування. Також за попередньою домовленістю з організаторами Ярмарку компанії зможуть провести тренінги та презентації для студентів.

Як і раніше, Ярмарок робочих місць «Політех-2018» збере під одним дахом понад 70 компаній-роботодавців, серед яких будуть великі виробничі підприємства, заводи, IT-компанії і банки. Також будуть представлені компанії, які потребують фахівців різного профілю – перекладачі, менеджери з продажу, консультанти та багато інших.

З року в рік більше 4000 студентів НТУ «ХПІ» та інших ВНЗ мають можливість поспілкуватися з роботодавцями безпосередньо, отримати більше інформації про вимоги до претендентів, і, звичайно, знайти роботу – тимчасову або постійну.

На Ярмарку робочих місць «Політех-2018» студенти зможуть не тільки знайти різні варіанти по роботі (більше 450 вакансій!), А й ознайомитися з пропозиціями про стажування і проходження практики з подальшим працевлаштуванням.

Ярмарок робочих місць в НТУ «ХПІ» користується особливою популярністю як серед студентів, так і серед роботодавців не тільки завдяки масштабам проведення. Важливою особливістю заходу є неформальна обстановка, яка дає можливість простого і легкого спілкування всім учасникам Ярмарку.

Партнери заходу: Обласний Центр зайнятості, регіональна інтернет-служба «Робота в Харкові».

Час проведення: 9 листопад п’ятниця 10: 00-13: 00.

Місце проведення: Спортивний комплекс НТУ «ХПІ», вул. Алчевських 50-а, станція метро «Пушкінська