День соціолога

28 листопада –  ДЕНЬ СОЦІОЛОГА!

28 листопада на факультеті Соціально-гуманітарних технологій урочисто і весело відзначили День соціолога. Студенти, викладачі, співробітники та гості кафедри зібралися разом у Палаці студентів НТУ «ХПІ» в своє професійне свято. Серед запрошених були випускники і ветерани кафедри, а також керівництво факультету та Палацу студентів.

З вітальним словом до присутніх звернувся завідувач кафедри професор Бурега В.В., який привітав усіх з чудовим святом і побажав усім успіхів і нових творчих звершень. Концертна програма розпочалася виставою веселих презентацій студентських груп. Чудове привітання соціологам прозвучало у виконанні наших друзів, кавер-групи «Люблю Май» Харківської державної академії культури.

В кінці свята грамотами деканату були нагороджені викладачі кафедри «За активну і результативну науково-педагогічну роботу» і студенти спеціальності «Соціологія» «За успіхи у навчанні та активну участь у житті факультету», а також за активну участь в науково-дослідній роботі кафедри.

web_5

dsc_8287dsc_8295dsc_8300dsc_8307

dsc_8311dsc_8325dsc_8328dsc_8331

web_15web_23web_25web_26

web_37web_39web_43web_34

web_33

web_47

Окрему подяку хочеться висловити організаторам цього прекрасного свята М. Єкімовій, О. Гераськіній, А. Алфьорову, К. Ейсмонт, О.А. Козловій  О.Ю. Клименко.

До нових зустрічей, друзі!

This entry was posted in Без рубрики. Bookmark the permalink.

Comments are closed.