День соціолога НТУ “ХПІ” 28.11.2017

ДЕНЬ СОЦІОЛОГА НТУ “ХПІ”

28 листопада відбулося щорічне корпоративне свято –

«День соціолога НТУ« ХПІ ».

На ньому були присутні студенти, викладачі, співробітники, випускники та запрошені гості. У святкуванні взяли участь заступник декана СГТ факультету з виховної роботи Вергун В.Г., завідувач кафедри політології, соціології та культурології Харківського національного педагогічного університету ім. Сковороди Г.С. доцент Шепеленко І.П., випускники та ветерани кафедри.

 

Завідувач кафедри соціології і політології НТУ «ХПІ», доктор соціологічних наук, професор Бурега В. В. привітав усіх присутніх з професійним святом. Він акцентував увагу на значенні подібних заходів у формуванні корпоративної культури соціологів.

Всі студентські групи підготували вітальні виступи: презентацію, присвячену історії створення та розвитку НТУ «ХПІ» та кафедри соціології і політології, музичні та поетичні номери, відеоролики про життя студентів-соціологів.

 

Особливий інтерес у студентів-соціологів викликала соціологічна вікторина.

Також були підведені підсумки минулого навчального року та нагороджені почесними грамотами викладачі і студенти кафедри. Переможцем конкурсу на кращу студентську групу спеціальності «соціологія» стала група магістрів СГТ- 52м.

Свято пройшло в дружній і теплій атмосфері. Організатори висловлюють щиру подяку всім учасникам і запрошують приєднатися до нас в наступному році. До нових зустрічей.

 

Альбом …

This entry was posted in Без рубрики. Bookmark the permalink.

Comments are closed.