КРУГЛИЙ СТІЛ

КРУГЛИЙ СТІЛ

   2 жовтня в онлайн-форматі на кафедрі соціології і публічного управління відбувся круглий стіл «Зустріч зі студентами та стейкхолдерами щодо актуальних знань та навичок, які затребувані на ринку праці».

На заході були присутні студенти-магістри VІ курсу, що вже мають досвід роботи в різних організаціях м. Харкова, викладачі кафедри, студенти I-V курсів та стейкхолдери. Стейкхолдери були представлені Клочко Іллєю Олеговичем – випускником кафедри 2018 року, провідним фахівцем відділу організаційно-аналітичної роботи та контролю Харківського національного університету внутрішніх справ та Чернецькою Тетяною Миколаївною – менеджеркою проєктів, тренеркою Центру гендерної культури (м. Харків).

Темою обговорення стало те, які вміння, знання та компетенції студентів виявилися затребуваними на сучасному ринку праці. Зокрема, для обговорення були запропоновані наступні питання:

  1. Яким чином знання, вміння та навички, отримані під час навчання на бакалавраті та в магістратурі НТУ «ХПІ» на спеціальності «Соціологія» вплинули на пошук роботи та професійну реалізацію?
  2. Як Ви вважаєте, на які навчальні курси потрібно звернути особливу увагу студентам, які зараз навчаються на молодших курсах за вашою спеціальністю для побудови успішної кар’єри?
  3. Чи потрібно доповнити новими навчальними компонентами (курсами) освітні програми бакалаврів та магістрів? Якщо так, то якими?
  4. Які курси, на Вашу думку, можна зменшити в обсязі при підготовці фахівців вашого профілю?

Студенти-магістри високо оцінили рівень підготовки на спеціальності «Соціологія» в НТУ «ХПІ», розповіли про свій досвід роботи та запропонували заходи, які допоможуть підвищити якість навчання.

 

This entry was posted in Без рубрики. Bookmark the permalink.

Comments are closed.