НТУ «ХПІ» домовився з Vytautas Magnus University (Литва) про спільну участь у конкурсі українсько-литовських науково-дослідних проектів

НТУ «ХПІ» ДОМОВИВСЯ З VYTAUTAS MAGNUS UNIVERSITY (ЛИТВА) ПРО СПІЛЬНУ УЧАСТЬ У КОНКУРСІ УКРАЇНСЬКО-ЛИТОВСЬКИХ НАУКОВО-ДОСЛІДНИХ ПРОЕКТІВ

Реалізуючи потенціали міжнародного співробітництва кафедра соціології та політології НТУ «ХПІ» у взаємодії з Vytautas Magnus University (Литва) закінчує підготовку над опрацюванням спільної Проектної пропозиції на участь у конкурсі спільних українсько-литовських науково-дослідних проектів для реалізації у 2022 – 2023 рр.

Під час відеоконференції з литовськими партнерами, за модеруванням професора Мороза В.М., науково-педагогічні працівники кафедри соціології та політології НТУ «ХПІ» (проф. Калагін Ю.А., проф. Бірюкова М.В., доц. Агаларова К.А.) узгодили з професором Йургою Буcаіте-Вілке (Vytautas Magnus University) та її колегами назву проекту: «Соціологічний вимір впливу COVID-19 на якість вищої освіти та соціально-економічний добробут особистості», а також затвердили план роботи над конкурсною заявкою. Передбачається, що до реалізації проекту як з боку НТУ «ХПІ» так й з боку Vytautas Magnus University поряд з досвідченими дослідниками будуть залучені у тому числі й молоді вчені.

На цей час, кафедра соціології та політології НТУ «ХПІ» вже отримала підписану ректором Vytautas Magnus University конкурсну пропозицію та найближчим часом надасть її для затвердження ректору НТУ «ХПІ» Є. Соколу.

 

 

 

This entry was posted in Без рубрики. Bookmark the permalink.

Comments are closed.