ЗУСТРІЧ ВИКЛАДАЧІВ КАФЕДРИ З АБІТУРІЄНТАМИ НА ДНІ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

ЗУСТРІЧ ВИКЛАДАЧІВ КАФЕДРИ З АБІТУРІЄНТАМИ НА ДНІ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

24 лютого 2019 року викладачі кафедри зустрілися з абітурієнтами в спорткомплексі НТУ «ХПІ» у рамках Дня відкритих дверей. Школярі з харківських шкіл №№68, 2, 110, 50, 17, 54, 123, 173, 16, 158 змогли дізнатися про особливості вступної кампанії 2019 р., з’ясувати набір предметів, необхідний для вступу до спеціальності «Соціологія». У 2019 р. для вступу на бюджетну форму навчання необхідно мати сертифікати ЗНО з української мови, математики (обов’язково), з історії України / іноземної мови (один на вибір абітурієнта). Для навчання за рахунок коштів фізичних осіб набір обов’язкових сертифікатів трохи відрізняється: українська мова, історія України (обов’язково); математика / іноземна мова (на вибір). Абітурієнти також змогли докладніше дізнатися про процес та методи навчання за спеціальністю «Соціологія», ставлячи питання присутнім на зустрічі зав. кафедрою, проф. В.В. Бурезі, доц. Т.М. Байдак, доц. Н.О. Шанідзе.

Спеціальним гостем на заході був випускник 2017 року, магістр соціології, фахівець відділу організаційно-аналітичної роботи та контролю Харківського національного університету внутрішніх справ Клочко Ілля. На «Майданчику професій» він розповів абітурієнтам про можливості, особливості та перспективи працевлаштування випускників-соціологів на державну службу, на службу в Національну поліцію.

Після закінчення зустрічі з викладачами та спеціальним гостем всі бажаючі абітурієнти змогли зареєструватися для отримання в числі перших новітньої інформації про вступ до спеціальності «Соціологія» в НТУ «ХПІ». Зареєструватися можна тут https://goo.gl/forms/H9dfuWsy4tkPlH1i1

This entry was posted in Без рубрики. Bookmark the permalink.

Comments are closed.