Контакти

pic1 Адреса: 61002, м. Харків, вул. Кирпичова 2,

Національний технічний университет «Харківський політехнічний інститут»

кафедра «Хімічної техніки та промислової екології»,

(380-57) 707-68-57, (380-57) 707-66-81, (380-57) 707-61-55.

E-mail: HTPE@khpi.edu.ua,

«Нічому тому, що важливо знати, навчити не можна, — все, що може зробити вчитель, це вказати доріжки»

Олдінгтон Р.

Успішний молодий чоловік або дівчина у віці 30-ти років, на своєму власному автомобілі, зі своїм власним житлом та щорічними неодноразовими подорожами по всьому світу…..90% батьків мріють саме про таке майбутнє для своїх дітей, крадькома витираючи сльози радості на випускному вечорі в школі. А як досягти такої мрії?

Фундамент будь-яких кар’єрних злетів закладається при виборі Вузу, факультету та кафедри, куди ви будете вступати після закінчення школи. Наша кафедра «Хімічної техніки та промислової екології» забезпечує Вам самий міцний і надійний фундамент для вашого подальшого успішного життя. Чому, скептично знизуючи плечима, запитаєте Ви?

Ось кілька наріжних каменів нашого фундаменту:

Перший – це колосальний 75-ти річний досвід викладання, помножений і органічно поєднаний з молодою прогресивною командою викладачів, що використовують тільки сучасні інтерактивні методики викладу матеріалу і контролю знань. Унікальна система оцінювання знань плюс додаткові бали за активність – ось складові формули отримання стипендії 80% наших студентів. Це один з найвищих показників по НТУ «ХПІ».

Другий – це РЕАЛЬНО ЗАТРЕБУВАНІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ в часи економічної нестабільності та непередбачуваності в державі. Їсти хочеться завжди – і пекти хліб, випускати молочну продукцію та крупи країна буде завжди. А значить наші спеціалісти та магістри, які отримали дипломи за спеціальністю «Обладнання харчових переробних і хімічних виробництв» завжди зможуть знайти гідне місце роботи (це довів випуск 2014 і 2015 років – 95% випускників працевлаштовані). Наші спеціалісти та магістри постійно отримують запрошення працювати на найбільші підприємства харчової та хімічної галузі та цементні, цегельні, асфальтові заводи, підприємства по виготовленню керамічної плитки і шпалер, пластикових панелей сайдинга по всій Україні.

Третій – ми єдина кафедра в Східній Україні, яка готує спеціалістів і магістрів за спеціальністю 101 – Екологія, з упором на промислову екологію. Це вам не метеликів в лісі рахувати або на водоканалі мулові відстійники обслуговувати. Наші випускники в галузі промислової екології працюють в затишних сучасних лабораторіях на найбільших підприємствах у різних галузях – від фабрики по виробництву морозива до ВАТ «Турбоатом».

Четвертий – ми цінуємо і розвиваємо студента як ОСОБИСТІСТЬ. Наша кафедра – лідер НТУ «ХПІ» щодо організації та участі в різних соціальних, благодійних, спортивних, екологічних, інноваційних заходах та акціях. Ми не тільки залучаємо та закликаємо студентів до участі в наших акціях, але і з задоволенням допомагаємо їм у реалізації власних проектів.

П’ятий – налагоджена чесна і прозора система міжнародних стажувань терміном від 2-х тижнів до 1 року. Від Вас – знання англійської мови і наявність закордонного паспорта. Інше – наша турбота. Щорічно ми відправляємо за програмами обміну більше 5-ти студентів.

Шостий – ми дійсно даємо вудлище і вчимо ловити рибу, показуючи, при цьому, рибні місця. Як казав Ейнштейн, освіта – це те, що залишається після того, як забуваєш все, чому вчили. Освіта, отримана у нас – це ваша надійна вудка, яка завжди з Вами!

 pic2 Завідувач кафедрою
доц., к.т.н. Шестопалов Олексій Валерійович

Зам. завідувача кафедрою по виробничій практиці

доц., к.т.н. Філенко Олеся Миколаївна  

Відповідальний за прийом абітурієнтів:

доц., к.т.н. Тихомірова Тетяна Сергііїна Тел. 050-608-10-81

Карта ХПИНатисніть картинку для збільшення