Абітурієнтам, школярам

ОСВІТА XXI століття

Кафедра хімічної техніки та промислової екології НТУ “Харківський політехнічний університет” (ВУЗ в п’ятірці найкращих України) запрошує вступати за напрямками:

133 – Галузеве машинобудування

Конкурсна пропозиція на бакалаврат «ГАЛУЗЕВЕ МАШИНОБУДУВАННЯ»

На рівні бакалаврат блок дисциплін 133.05 – Обладнання харчових, переробних та хімічних виробництв

Освітньо-кваліфікаційні рівні випускників: бакалавр

Освітня програма підготовки бакалавра розроблена для студентів, які прагнуть стати фахівцями у сфері інженерної діяльності за спеціальністю «Галузеве машинобудування» і орієнтована на формування широкого науково-технічного світогляду.

Майбутній бакалавр з машинобудування отримує фундаментальні знання щодо об’єктів машинобудування, поглиблені вміння здійснювати аналіз та проектувати  машини, механізми та обладнання різного призначення, розробляти сучасні технології їх виробництва та керування ними, забезпечувати якісну експлуатацію. У процесі навчання студенти одержують глибоку загальнотеоретичну фундаментальну і прикладну інженерну підготовку, сучасні знання та практичні навички, достатні для використання у будь-якій діяльності за фахом. Також вони отримують поглиблену підготовку з соціальних та економічних дисциплін. Наші випускники вільно володіють пакетами 3D моделювання та САПР, сучасними методиками інженерних розрахунків та проектування обладнання для хімічної, харчової та переробної  галузі; мають навички в застосуванні сучасних прикладних програм для ЕОМ  та роботи з інформацією.

101 Екологія

КОНКУРСНА ПРОПОЗИЦІЯ на бакалаврат – 101 «Інженерна екологія»

Метою освітньої програми підготовки бакалаврів є підготовка висококваліфікованих універсальних фахівців – інженерів-екологів та організаторів природокористування,  розвиток компетентностей необхідних для розв’язання проблем організації екологічного моніторингу довкілля, оцінки екологічного ризику, оптимізації управління збалансованим природокористуванням та екологічною безпекою регіону; організація безпечних та безвідходних технологічних процесів, а також створення нових і вдосконалення перспективних технологій, з урахуванням таких актуальних питань як: екологізація виробництва, зелена логістика та інженерія, екологічний менеджмент та екоаудит, використання альтернативних джерел енергії.

Освітньо-кваліфікаційний рівень випускників: бакалавр

Випускникам надається кваліфікація на рівні бакалавра: організатор природокористування;

183 Технології захисту навколишнього середовища

Мета освітньої програми – підготовка інженерів – екологів, які мають комплекс знань та вмінь, практичних навичок в галузі конкретних технологій захисту довкілля, їх застосуванні на практиці, вміють оцінювати потенційні екологічні  ризики від впровадження нових виробничих технологій, мають фахові компетентності для модернізації існуючих технологій захисту довкілля та  створення нових на високому технологічному рівні  з урахування локальних можливостей

КОНКУРСНА ПРОПОЗИЦІЯ «Технології захисту навколишнього середовища»

Освітньо-кваліфікаційні рівні випускників: бакалавр

⚡️ ПОРЯДОК ПРИЙОМУ ДЛЯ ЗДОБУТТЯ ВИЩОЇ ОСВІТИ В 2022 РОЦІ (Для вступу в НТУ “ХПІ”)

4 травня 2022 року, Міністерством юстиції України зареєстровано Порядок прийому для здобуття вищої освіти в 2022 році.

💬 «У 2022 році для вступників до українських закладів фахової передвищої та вищої освіти будуть створені максимально можливі безпечні умови проведення вступної кампанії. Цьогоріч буде проведено Національний мультипредметний тест (НМТ) на здобуття ступеня бакалавра (магістра з медичних та ветеринарних спеціальностей). НМТ відбудеться у формі комп’ютерного онлайн-тестування з трьох предметів (українська мова, математика, історія України). НМТ за кордоном відбудеться в один час із тестуванням в Україні. Для різних спеціальностей будуть встановлені різні вагові коефіцієнти оцінок»,– зазначив Сергій Шкарлет.

Для майбутніх магістрів проведуть магістерський тест навчальної компетентності (МТНК) для кон’юнктурних спеціальностей.

Для проведення тестування сформують основну, додаткову та спеціально організовану сесії. Ті вступники, які з певних причин не зможуть скласти тестування під час основної сесії, зможуть це зробити у наступні сесії.

🎓 ВСТУП НА БАКАЛАВРА

Для вступу на бакалаврат на місця за кошти бюджету та на контракт для кон’юнктурних спеціальностей враховуватимуться результати НМТ.

Подання документів і підтвердження місця навчання здійснюватиметься через інтернет.

Для вступу на контракт на некон’юнктурні спеціальності враховуватимуться лише результати розгляду мотиваційних листів.

🗓 ОСНОВНІ ЕТАПИ ВСТУПУ НА БАКАЛАВРА:

💻 Реєстрація електронних кабінетів – з 1 липня.

Проведення творчих конкурсів – з 1 до 18 липня (бюджет+контракт), з 9 до 16 серпня (тільки контракт).

✍️ Подання заяв для вступу – з 29 липня до:

8 серпня – для осіб, які вступають на основі індивідуальної усної співбесіди, творчих конкурсів (які складатимуться з 9 до 16 серпня);

23 серпня – для осіб, які вступають за результатами національного мультипредметного тесту, а також творчих конкурсів, які були складені з 1 до 18 липня.

📊 Оприлюднення рейтингових списків на бюджет – не пізніше 29 серпня.

📑 Підтвердження бажання навчатись на бюджеті – 2 вересня до 18:00.

🏛 Зарахування:

бюджет – 5 вересня;
контракт – визначають правилами прийому закладу, але не пізніше 30 вересня.
Переведення на вакантні місця – до 19 вересня.

Buklet_101_HTPE

Download

Buklet_133_HTPE

Download

З питаннями щодо вступу звертатися за адресою:

61002, м. Харків, вул. Кирпичова, 2. НТУ «ХПІ» (корпус ГАК, 3 поверх, к.314, дирекція МІТ) або «Кафедра хімічної техніки і промислової екології»

На будь-які Ваші питання, пов’язані зі вступом, відповідають:

Завідувач кафедрою ХТПЕ, к.т.н., Шестопалов Олексій Валерійович

(+38-057) – 707-66-81, Тел. 063-615-71-39, 099-778-39-18

професор, к.т.н., Моісеєв Віктор Федорович

(+38-057) – 707-62-57

доцент, к.т.н., Тихомирова Тетяна Сергіївна

Тел. 050-6-081-081

Повний текст правил прийому розташований на сторінці Правила вступу Умови вступу, порядок і терміни подачі документів, перелік предметів ЗНО, вартість контрактного навчання, а також будь-яку іншу інформацію щодо процедури вступу на кафедру ХТПЕ, ви зможете знайти на сайті «Абітурієнт» НТУ «ХПІ».

Правила прийому
Процедури вступу

Важливі посилання:

Дивіться актуальні спеціальності, освітні програми,
конкурсні пропозиції кафедри ХТПЕ та предмети ЗНО 2022 року

Нова термінологія для вступу на бакалавра:

Національний мультипредметний тест (НМТ) – форма вступного випробування, яка передбачає оцінювання результатів навчання з української мови, математики та історії України, яке здійснюється Українським центром оцінювання якості освіти відповідно до законодавства. У випадку вступу за спеціальними умовами замінюється на індивідуальну усну співбесіду з відповідних предметів за програмою ЗНО.

Індивідуальна усна співбесіда – форма вступного випробування, яка передбачає оцінювання підготовленості (оцінювання знань, умінь та навичок) вступника з одного, двох або трьох предметів (складових: українська мова, математика, історія України), за результатами якої за кожний предмет (складову) виставляються оцінки за шкалою 100-200 (з кроком в один бал) або ухвалюється рішення про негативну оцінку вступника («незадовільно»). Здійснюється закладом вищої освіти.

Мотиваційний лист – викладена вступником письмово у довільній формі інформація про його особисту зацікавленість у вступі на певну освітню програму (спеціальність, заклад освіти) та відповідні очікування, досягнення у навчанні та інших видах діяльності, власні сильні та слабкі сторони, до якого у разі необхідності вступником може бути додано (у тому числі в електронній формі) матеріали, що підтверджують викладену в листі інформацію.