Ярмарок робочих місць -2019 !

15 листопада 2019 року

10.00–13.00

СК «Політехнік», вул. Алчевських, 50а

Ректорат НТУ «ХПІ» на чолі з ректором Євгеном Івановичем Соколом і Центр «Кар’єра» запрошують усіх студентів і викладачів університету відвідати Ярмарок!

Дорогі студенти! Тут ви познайомитесь із діяльністю найкрупніших передових підприємств Харкова й України. Дізнаєтеся про актуальні вакансії, вимоги компаній до пошукувачів та оціните свою конкурентоздатність на сучасному ринку праці. Поспілкувавшись з HR-менеджерами та керівниками компаній, ви зрозумієте, як і де правильно застосувати знання, отримані в університеті, вибрати місце проходження практики. Ви зможете пройти профорієнтаційні тести і залишити резюме представникам компаній, у яких би ви хотіли побудувати свою кар’єру.

Шановні директори інститутів, декани, завідувачі кафедр і викладачі! У вас буде можливість знову зустрітися з представниками підприємств, компаній, з якими ви співпрацюєте не один рік, а також зав’язати нові партнерські стосунки з роботодавцями.

Неформальна обстановка Ярмарку допоможе вам обговорити продовження договорів про співпрацю чи укладення нових, одним із пунктів кожного має бути спільна підготовка кадрів: проходження студентами виробничих і переддипломних практик, стажувань, екскурсій тощо.

Співпраця з успішними компаніями та тими, що розвиваються, – запорука нашого успіху. Фахівці, що їх випускає НТУ «ХПІ», завжди були затребуваними, а їх успішне працевлаштування – одне з важливіших наших завдань.

Довідка: Ярмарок робочих місць – щорічний захід, у якому беруть участь понад 70 компаній-роботодавців. Серед них понад 30 виробничих підприємств, близько 20 IT-компаній.

Організатори: Центр «Кар’єра» НТУ «ХПІ» та Харківський обласний центр зайнятості.

Контакти: Олена Іванівна Мочалова, директор Центру «Кар’єра» НТУ «ХПІ».

Тел.: 093-498-43-13, 066-745-64-68

Запрошуємо відвідати День відкритих дверей!!!!!!

📢 День відкритих дверей та Фестиваль науки Science is FUN! 

🗓 Дата: 17.11.2019, почато 0 10:00

🏛 Місце: Спорткомплекс НТУ “ХПІ”, м. Харків, вул.Алчевських, 50а. ⚠️УВАГА!!! У зв’язку з реконструкцією Молодіжного парку вхід тільки зі сторони вул.Алчевських⚠️.

🚩 Участь – безкоштовна. Знання – безцінні!

 

▶️ 17 листопада із нагоди Святкування Всесвітнього Дня Науки (UNESCO) для усіх, кто розділяє з нами думку, про необхідність поєднати науку та суспільство, прагне обмінюватися науковими знаннями та сприяти залученню молоді до науки, технологій та інновацій в Національному технічному університеті «Харківський політехнічний інститут» відбудеться День відкритих дверей та Фестиваль Науки “Science is FUN!”

✅ В рамках фестивалю науки “Science is FUN!” на Вас чекає:

  • Зона робототехніки та інжинірингу 🤖
  • Лабораторно-експериментальна зона 👩‍🔬
  • Зона майстер-класів 👨‍🚀
  • Дискусійна панель: «Професії майбутнього» 😎
  • Виступи Рок-гуртів 🎤

✅ Також Ви зможете розпочати підготовку до Вступної кампанії 2020 року, а саме:

  • Розібратися в Правилах прийому та особливостях вступної кампанії 2020 року, а також дізнаєтесь, як уникнути помилок при вступі до ЗВО (ВНЗ).
  • Поспілкуватися з ректором ХПІ професором Євгеном Соколом, представниками інститутів, факультетів та кафедр вишу.
  • Пройти експрес-тестування ЗНО.

🏛 Святкування Всесвітнього Дня Науки (UNESCO) підкреслює важливість і актуальність науки в нашому повсякденному житті. Пов’язавши науку більш тісним зв’язком з суспільством, Всесвітній день науки для миру та розвитку націлений на забезпечення того, щоб громадяни були інформовані про розвиток науки. Це також підкреслює роль, яку вчені відіграють у розширенні нашого розуміння чудової, тендітної планети, яку ми називаємо домівкою, та для сталого розвитку суспільства. У 2019 році Всесвітній День Науки (UNESCO) буде присвячений темі відкритої науки – актуальній проблемі наукового співтовариства, яка також привертає все більшу уваги не наукового співтовариства. Давайте приймемо відкриту науку як інструмент для того, щоб зробити науку більш доступною, науковий процес більш інклюзивним та результати науки більш доступними для всіх!

 

Програма Дня Відкритих Дверей ХПІ та Фестивалю Науки “Science is FUN!”:

  1. Знайомство з ХПІ. Ректор НТУ «ХПІ», професор Євген Сокол розповість абітурієнтам та їхнім батькам про ХПІ, а також відповість на їхні запитання.
  2. Лекції від приймальної комісії на теми: «Особливості вступної кампанії та умов прийому 2020» та «Робота над помилками вступників попередніх років».
  3. Презентація та спілкування з представниками 43 спеціальностей, 170 освітніх програм, 5 інститутів та 4 факультетів, 89 кафедр. У ході заходу представлять презентаційні стенди інститутів, факультетів і кафедр ХПІ.
  4. Дискусійна панель: «Професії майбутнього» мотиваційні лекції від випускників ХПІ та роботодавців.
  5. Досліди та майстер-класи в лабораторно-експериментальній, робото-інженерній та зоні майстер класів.
  6. Експерес-тестування ЗНО.
  7. Презентації інноваційних освітніх проектів НТУ “ХПІ”
  8. Виступи рок-гуртів: Rebel Yell (Cover-band), ВЛ8 (Rock-band). Звук живий.

І це ще не все!

 Долучайтеся до нашої спільноти: офіційна сторінка події на Facebook

Новий навчальний посібник

 

 

Доцент кафедри «Технології переробки нафти, газу та твердого палива», кандидат технічних наук Фик Михайло Ілліч у складі авторського колективу презентував навчальний посібник «Осно

ви транспорту природних вуглеводнів», авторів Білецького В.С., Фика М.І.

Посібник містить огляд основних видів транспорту вуглеводнів в Україні і світі. Описані технологічні та економічні аспекти трубопровідного, автомобільного, залізничного, морського та річкового транспорту нафти, газу та конденсату. Подані методологічні основи розрахунку трубопровідного транспорту вуглеводнів, зокрема, розрахунку магістральних та міжпромислових газопроводів. Описано принципи та обладнання LNG і CNG технологій «віртуального трубопроводу».

Присвоєння вченого звання

Завідувачу кафедри «Технології переробки нафти, газу та твердого палива», доктору технічних наук, старшому науковому співробітнику Мірошниченку Денису Вікторовичу рішенням вченої ради Державного підприємства «Український державний науково-дослідний вуглехімічний інститут (УХІН)» присвоєне вчене звання ПРОФЕСОРА зі спеціальності 161 – хімічні технології та інженерія.
Поздоровляємо і бажаємо подальших успіхів.

Співпраця у рамках програми Erasmus+

Завідувач кафедри «Технології переробки нафти, газу та твердого палива» НТУ «ХПІ», доктор технічних наук, професор Мірошниченко Денис Вікторович прийняв участь у стажуванні та тренінгу в рамках проекту ERASMUS+ міжнародна кредитна мобільність у Стамбульському технічному університеті (м. Стамбул, Туреччина). В період з 30.06 по 06.07.2019 р проф. Мірошниченко плідно працював з турецькими викладачами та науковцями. Результатом цієї зустрічі стала низка домовленостей щодо обміну студентів та викладачів у майбутньому.

В рамках цих домовленостей у період з 22.07 по 26.07.2019 співробітники кафедри приймали доцента кафедри нафтогазової інженерії Стамбульського технічного університету Палабийик Йилдирая, який читав лекції студентам та викладачам згідно програми ERASMUS+K1.

У 2019/2020 навчальному році планується відправити на навчання у Стамбульській технічний університет найкращих студентів кафедри «Технології переробки нафти, газу та твердого палива».    

Захист бакалаврів – 2019

Вітаємо бакалаврів групи ХТ – 35(О) з успішним захистом випускних дипломних робіт!!!

18 – 20 червня на кафедрі відбувся чергових захист дипломних проектів бакалаврів. Студенти продемонстрували високий рівень підготовки в таких напрямках, як первина промислова  підготовка нафти, вторинна переробка нафти, виробництво олив та мастил, дослідження властивостей вугілля та способи інтенсифікації його переробки, та багато іншого. 

 

Робота студентів в УХІН

Вчитися і паралельно працювати дуже складно. З іншого боку, з’являються особисті гроші, цінність яких складно переоцінити, незалежність, впевненість в собі, ну і, звичайно ж, безцінний досвід в обраній сфері. Ідеально, якщо сфера діяльності збігається зі спеціальністю у ВНЗ, так з’являється прекрасна перспектива подальшого зростання і розвитку.

Проаналізувавши всі плюси і мінуси, молодь схиляється до працевлаштування, але такого, яке є сумісним з навчанням. Зазначимо – кидати навчання категорично не варто. Хороша освіта підвищує шанси на успішну побудову кар’єри і дохід в майбутньому. Більш того, багато директорів, теж починали свою діяльність з університетської лави. Отже, той хто одночасно працює і навчається – серйозний і самодостатня людина.

У травні місяці студенти 3-го курсу групи ХТ-36а(О) Шоненко Олександр, Савченко Віталій, Чижиков Дмитро, Шавлак Андрій влаштувались на роботу до ДП “Український державний науково-дослідний вуглехімічний інститут  (УХІН)”.

Інститут “УХІН” був заснований 4 липня 1930 року і став першим в колишньому Радянському Союзі науковим центром коксохімічної промисловості. У його склад входить 6 відділів і експериментальна майстерня. Інститут є головною науково-технічною організацією в області коксохімічного виробництва, спеціалізується на процесах хіміко-технологічної переробки вугілля, внесений до переліку стратегічних підприємств.

УХІН займається науково-дослідними роботами в області коксохімічного виробництва. Інститут володіє широким спектром технологічних процесів переробки вугілля і хімічних продуктів коксування. Інститут займається такими важливими питаннями, як: виробництво вуглецевих матеріалів; отримання хімічних продуктів на базі переробки горючих копалин; розробка, вдосконалення, атестація нових і діючих методик аналізу і контролю технологічних процесів переробки горючих копалин і кінцевої продукції; захист навколишнього середовища коксохімічних та інших підприємств переробки горючих копалин та ін.

Інститут проводить дослідження в лабораторних, дослідно-промислових і промислових умовах за напрямками:

  • вивчення твердих горючих копалин;
  • коксохімічне виробництво;
  • виробництво вуглецевих матеріалів;
  • газифікація вугілля;
  • отримання хімічних продуктів на базі переробки горючих копалин;
  • захист навколишнього середовища коксохімічних та інших підприємств переробки горючих копалин;
  • отримання з вугілля нових інноваційних вуглецевих продуктів.

 

Нагороди

На засіданні Вченої ради НТУ «ХПІ» нагороджено завідувача кафедрою технології переробки нафти, газу та твердого палива, доктора технічних наук Мірошниченка Дениса Вікторовича Грамотою від Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації «за багаторічну сумлінну працю, високий рівень професійної майстерності, особистий внесок у справу навчання і виховання студентської молоді та з нагоди Дня науки».

Грамоту вручали лауреат премії НАН України імені С.О. Лебедєва, член-кореспондент Національної академії наук України, доктор технічних наук, професор, ректор НТУ «ХПІ» Сокол Євген Іванович та радник ректора, голова Вченої ради НТУ «ХПІ», член-кореспондент НАНУ, Заслужений діяч науки і техніки України, Заслужений працівник вищої школи України, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки, Почесний академік Академії педагогічних наук України, доктор технічних наук, професор, Почесний ректор НТУ «ХПІ» Товажнянський Леонід Леонідович.