Канікули з Політехом

Кафедра технологій переробки нафти, газу та твердого палива запрошує школярів на день хімії   «Цікава хімія горючих копалин», який відбудеться 13.04.2019 в 11-00 в технічному корпусі 3 поверх, кімната 17.

Можна дізнатися багато цікавого з лекції «Cвіт перетворення вуглецю». Учасники заходу зможуть самостійно визначити властивості різних копалин, власноруч виконуючі досліди.

 

Коротка назва заходу «Світ вуглецю»
Розширена назва заходу «Цікава хімія горючих копалин»
Короткий опис(2 речення) Учасники заходу зможуть самостійно визначити властивості різних копалин, власноруч виконуючі досліди. Дізнаються багато цікавого з лекції «Cвіт перетворення вуглецю»
Дата і час 13.04.2019, 11-00
Місце Приміщення  технічний корпус, 3 поверх, 17 аудиторія
Освітній проект (якщо є) Відкриті лабораторні роботи проводяться у форматі STEM-освіти
Формат заходу Лекція та лабораторний практикум (із застосуванням освітньої технології «рeertopeer»)
Шкільні предмети, якім відповідає захід Хімія, фізика, біологія
Вік аудиторії 11-15 років
Тривалість 1,5 години
Організатор (кафедра) Кафедра технологій переробки нафти, газу та твердого палива
Відповідальна особа (лектор) Сінкевич І.В.
Розширений опис Проведення заходу дозволить учасникам на прикладі простих лабораторних дослідів стати ближче до технічних наук, та змінити ставлення дітей до технічних  наук Проведення заходу складається з лекції 45 хвилин та лабораторних робіт 1 година.

 

Профорієнтаційна робота у смт.Коломак

14 березня 2019 року у рамках профорієнтаційної роботи було організовано зустріч    кафедри з учнями Коломацького НВК. Подібні заходи – чудова можливість для учнів приміських навчальних закладів дізнатись більше про можливості навчання у НТУ “ХПІ”, а також визначитись з майбутньою професією.

Угода про співробітництва

Північно-східний науковий центр НАН України і МОН України, в особі директора Волікова В.В. та Кафедра технологій переробки нафти, газу та твердого палива Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» уклали угоду, предметом якої є об’єднання Наукового та практичного потенціалів сторін угоди з метою Наукового супроводу заходів з реалізації державної політики у сферах Наукової, науково-технічної, інноваційної діяльності, науково-технічної експертизи, трансферу технологій, Науково-технічної інформації, запровадження прогресивних форм Наукового забезпечення учбового процесу.