Захист бакалаврів – 2019

Вітаємо бакалаврів групи ХТ – 35(О) з успішним захистом випускних дипломних робіт!!!

18 – 20 червня на кафедрі відбувся чергових захист дипломних проектів бакалаврів. Студенти продемонстрували високий рівень підготовки в таких напрямках, як первина промислова  підготовка нафти, вторинна переробка нафти, виробництво олив та мастил, дослідження властивостей вугілля та способи інтенсифікації його переробки, та багато іншого. 

 

Робота студентів в УХІН

Вчитися і паралельно працювати дуже складно. З іншого боку, з’являються особисті гроші, цінність яких складно переоцінити, незалежність, впевненість в собі, ну і, звичайно ж, безцінний досвід в обраній сфері. Ідеально, якщо сфера діяльності збігається зі спеціальністю у ВНЗ, так з’являється прекрасна перспектива подальшого зростання і розвитку.

Проаналізувавши всі плюси і мінуси, молодь схиляється до працевлаштування, але такого, яке є сумісним з навчанням. Зазначимо – кидати навчання категорично не варто. Хороша освіта підвищує шанси на успішну побудову кар’єри і дохід в майбутньому. Більш того, багато директорів, теж починали свою діяльність з університетської лави. Отже, той хто одночасно працює і навчається – серйозний і самодостатня людина.

У травні місяці студенти 3-го курсу групи ХТ-36а(О) Шоненко Олександр, Савченко Віталій, Чижиков Дмитро, Шавлак Андрій влаштувались на роботу до ДП “Український державний науково-дослідний вуглехімічний інститут  (УХІН)”.

Інститут “УХІН” був заснований 4 липня 1930 року і став першим в колишньому Радянському Союзі науковим центром коксохімічної промисловості. У його склад входить 6 відділів і експериментальна майстерня. Інститут є головною науково-технічною організацією в області коксохімічного виробництва, спеціалізується на процесах хіміко-технологічної переробки вугілля, внесений до переліку стратегічних підприємств.

УХІН займається науково-дослідними роботами в області коксохімічного виробництва. Інститут володіє широким спектром технологічних процесів переробки вугілля і хімічних продуктів коксування. Інститут займається такими важливими питаннями, як: виробництво вуглецевих матеріалів; отримання хімічних продуктів на базі переробки горючих копалин; розробка, вдосконалення, атестація нових і діючих методик аналізу і контролю технологічних процесів переробки горючих копалин і кінцевої продукції; захист навколишнього середовища коксохімічних та інших підприємств переробки горючих копалин та ін.

Інститут проводить дослідження в лабораторних, дослідно-промислових і промислових умовах за напрямками:

  • вивчення твердих горючих копалин;
  • коксохімічне виробництво;
  • виробництво вуглецевих матеріалів;
  • газифікація вугілля;
  • отримання хімічних продуктів на базі переробки горючих копалин;
  • захист навколишнього середовища коксохімічних та інших підприємств переробки горючих копалин;
  • отримання з вугілля нових інноваційних вуглецевих продуктів.

 

Нагороди

На засіданні Вченої ради НТУ «ХПІ» нагороджено завідувача кафедрою технології переробки нафти, газу та твердого палива, доктора технічних наук Мірошниченка Дениса Вікторовича Грамотою від Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації «за багаторічну сумлінну працю, високий рівень професійної майстерності, особистий внесок у справу навчання і виховання студентської молоді та з нагоди Дня науки».

Грамоту вручали лауреат премії НАН України імені С.О. Лебедєва, член-кореспондент Національної академії наук України, доктор технічних наук, професор, ректор НТУ «ХПІ» Сокол Євген Іванович та радник ректора, голова Вченої ради НТУ «ХПІ», член-кореспондент НАНУ, Заслужений діяч науки і техніки України, Заслужений працівник вищої школи України, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки, Почесний академік Академії педагогічних наук України, доктор технічних наук, професор, Почесний ректор НТУ «ХПІ» Товажнянський Леонід Леонідович.

Вручення диплому кандитата наук

На засіданні Вченої ради НТУ «ХПІ» вручено диплом кандидата технічних наук молодшому науковому співробітнику кафедри технології переробки нафти, газу та твердого палива Шумейко Віті Миколаївні.

Диплом вручали лауреат премії НАН України імені С.О. Лебедєва, член-кореспондент Національної академії наук України, доктор технічних наук, професор, ректор НТУ «ХПІ» Сокол Євген Іванович та радник ректора, голова Вченої ради НТУ «ХПІ», член-кореспондент НАНУ, Заслужений діяч науки і техніки України, Заслужений працівник вищої школи України, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки, Почесний академік Академії педагогічних наук України, доктор технічних наук, професор, Почесний ректор НТУ «ХПІ» Товажнянський Леонід Леонідович.

 

Weatherford Ukraine

ТОВ «Везерфорд Україна» є частиною міжнародної групи Weatherford International, яка посідає третє місце в світі у сфері надання послуг з видобутку газу та нафти. Всесвітня мережа представництв Weatherford International включає понад 60 000 співробітників, 730 сервісних баз, 87 виробництв та 16 технологічних та навчальних центрів більше, ніж у 108 країнах.
В Україні у м. Полтава розташовано представництво компанії Weatherford, яке у рамках ознайомчої екскурсії відвідали викладачі та студенти кафедри.