Вітер та температура повітря близько 0 не могли завадити 5-м викладачам Кафедра Хімічної техніки та промислової екології та 10-м студентам взяти участь в останній стадії рекультивації Дергачівського полігону, а саме у створенні рослинного покриву. Висаджували чагарники на схилах та на верхівці гори.
Разом працювати сподобалося усім!
Хтось копав, хтось саджав, хтось кущі підносив, а хтось фільмував весь процес для історії)
Доречі, загальна кількість учасників висадки досягала майже 100 осіб з різних організацій, дотичних до проблем сталого розвитку Харкова та свідомого поводження зі сміттям.
Дякуємо усім за допомогу!
Доречі, вміти саджати рослини – найнеобхідніша навичка для екологів, яка з категорії soft skills має перейти в категорію hard skills чи принаймі must know)
![](http://web.kpi.kharkov.ua/htpe/wp-content/uploads/sites/27/2021/11/3-7-135x300.jpg)
![](http://web.kpi.kharkov.ua/htpe/wp-content/uploads/sites/27/2021/11/4-6-300x135.jpg)
![](http://web.kpi.kharkov.ua/htpe/wp-content/uploads/sites/27/2021/11/5-4-300x135.jpg)
![](http://web.kpi.kharkov.ua/htpe/wp-content/uploads/sites/27/2021/11/7-1-300x135.jpg)
![](http://web.kpi.kharkov.ua/htpe/wp-content/uploads/sites/27/2021/11/8-1-300x135.jpg)
![](http://web.kpi.kharkov.ua/htpe/wp-content/uploads/sites/27/2021/11/9-300x135.jpg)
![](http://web.kpi.kharkov.ua/htpe/wp-content/uploads/sites/27/2021/11/6-1-300x135.jpg)
![](http://web.kpi.kharkov.ua/htpe/wp-content/uploads/sites/27/2021/11/1-7-135x300.jpg)
![](http://web.kpi.kharkov.ua/htpe/wp-content/uploads/sites/27/2021/11/2-7-135x300.jpg)