Акція “Зіронька добра”

Коли падає зірка, ми завжди загадуємо бажання. Не зважаючи на вік, стать, погляди. Це ж зірка) Наші зірки сьогодні не падали, але можуть здійснювати мрію. Нарешті вдалося започаткувати акцію “Зіронька добра”, мета якої – власноруч зробити ялинкові прикраси та передати їх далі. Хто робив прикраси? Наші друзі – діти з особливими освітніми потребами. Куди прикраси вирушать далі? До дорослих мешканців психоневрологічних інтернатів. Ми здійснемо їх мрію – мати прикрашені новорічні помешкання. Зауважимо, що ми піклуємося не тільки про дорослих, а й про природу – адже наші ялинкові прикраси виконані в техніці ” апсайклінгу”, всілякий “непотріб” на кшталт старої концертної сукні стає красою. Ну як же без цього, ми ж Кафедра Хімічної техніки та промислової екології

Приємно, що до нас приєдналась креативна молодь з УАЛ Харків. Їх ідеї та спілкування з дітлахами були доречні та влучні.

Тепло та затишок сьогодні створював Арсенал Ідей Україна / Простір ідей: Science&Museums, якому ми залишили частку зроблених прикрас для ялинки.

Якісь прикраси можливо й не відповідають всесвітнім занонам краси та елегантності, проте вони наповнені щирістю, теплом та піклуванням)

Дякую аспірантам та студентам  Кафедра Хімічної техніки та промислової екології

А ще сьогодні ми дізналися, що не тільки розвідники не бувають колишніми, а й студенти-екологи. Адже до нас долучилася чудова майстриня Карина Шевченко, яка вже закінчила навчання, але не змогла пройти повз акцію. Карина – творча особистість й наразі робить чудові іграшки (https://instagram.com/charming_kasia?igshid=1g86pv8dcd102), тож її відчуття прекрасного стало нам у нагоді.