Новорічний майстер-клас від ХПІ для особливих дітей

11 грудня в НТУ «ХПІ» пройшов святковий майстер-клас зі створення новорічних ялинкових прикрас із вторинних матеріалів, присвячений Дню святого Миколая. Гостями заходу стали діти з особливими потребами — учні 5-го класу комунального закладу «Харківська спеціальна школа ім. В. Г. Короленка». Їх навчали рукоділлю студенти та викладачі ХПІ. Своїми виробами діти прикрасили новорічну ялинку, а наприкінці майстер-класу отримали солодкі подарунки.

Мета заходу — подолання соціальних бар’єрів, просування толерантності та інклюзивного підходу в українському суспільстві, а також популяризація апсайклінгу (вторинне використання старих речей для нового застосування).

Майстер-клас проходив в коворкінгу Арсенал Ідей Україна / Простір ідей: Science&Museums. Тут вихованці спецшколи для дітей з порушенням зору ім. В. Г. Короленка разом зі студентами кафедр «Хімічна техніка та промислова екологія» та «Педагогіка і психологія управління соціальними системами ім. акад. І. А. Зязюна» створювали новорічні ялинкові прикраси. Після майстер-класу діти отримали солодкі подарунки.

Організаторами заходу були викладачі та студенти Політеху, Музей історії ХПІ, Профком студентів ХПІ. Вони відзначають, що такий майстер-клас — важлива складова навчання майбутніх педагогів і можливість для студентів отримати практичні навички спілкування з дітьми з особливими потребами.