Про проведення щорічної Міжнародної Інтернет конференції “Безпека людини у сучасних умовах – 2022”

ХIV Міжнародна науково-методична конференція
Міжнародна наукова конференція EAS
“БЕЗПЕКА ЛЮДИНИ У СУЧАСНИХ УМОВАХ”
Харків, Україна, 1-2 грудня 2022 р.

Форма участі у конференції – дистанційна, яка передбачає розміщення тез, статей; перегляд матеріалів та обговорення на сторінці конференції у Facebook https://www.facebook.com/ICHSiMC/.

Матеріали конференції будуть представлені на сайті кафедри «Безпека праці та навколишнього середовища» НТУ «ХПІ» http://web.kpi.kharkov.ua/safetyofliving/uk/golovna/, та на сторінці конференції у Facebook з 1 грудня 2022 року.

Продовження

Опубліковано в категорії: МАБЖ, Наука, Усім | Коментарі Вимкнено до Про проведення щорічної Міжнародної Інтернет конференції “Безпека людини у сучасних умовах – 2022”

2-3 червня – Студенти кафедри БП та НС перемагають у наукових конкурсах

Студенти, що навчаються за спеціальністю 263 «Цивільна безпека» освітня програма «Охорона праці» (інформація для абітурієнтів) прийняли участь і отримали перемогу у ІІ турі Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 263 «Цивільна безпека», що проходив 2-3.06.2022 у Кременчуцькому національному університеті ім. Михайла Остроградського.

Переможці конкурсу студентських наукових робіт:
– Слівна Д., студентка 1 курсу, гр. МІТ-621 – нагороджена дипломом I ступеня;
– Шмикова В., студентка 2 курсу, гр. МІТ-620 – нагороджена дипломом I ступеня;
– Артюхов Д., студент 1 курсу, гр. МІТ-621 – нагороджений дипломом II ступеня.

Дипломами також були відзначені їх керівники:
– Євтушенко Наталія Сергіївна к.т.н., доцент, доцент кафедри “БП та НС”
– Твердохлєбова Наталя Євгеніївна к.п.н., доцент кафедри “БП та НС”

Продовження

Опубліковано в категорії: Абітурієнту, Наука, Усім | Коментарі Вимкнено до 2-3 червня – Студенти кафедри БП та НС перемагають у наукових конкурсах

MicroCAD-2022 – запрошення

Запрошуємо Вас прийняти участь у роботі XХX міжнародної науково-практичної конференції “Інформаційні технології: Наука, техніка, технологія, освіта, здоров’я” (MicroCAD-2022), яка відбудеться 18-20 травня 2022 р. в м. Харків.
Матеріали приймаються до 21.03.2022 р.

Запрошення (укр.)
Запрошення (рос.)

Опубліковано в категорії: Наука, Усім | Коментарі Вимкнено до MicroCAD-2022 – запрошення

24 січня 2022 р. – профорієнтаційний захід у “Арсеналі ідей”

У понеділок, 24 січня 2022 р. доц. Ящеріциним Є.В. з 15.00 до 16.00 у “Арсеналі ідей” (електрокорпус НТУ “ХПІ”) у рамках загально університетського заходу “Канікули в стилі STEM Camp School” був проведений профорієнтаційний захід у формі лекції на тему “Цікавезні прилади контролю шкідливих та небезпечних виробничих факторів”.

Метою заходу був розвиток зацікавленості у школярів приладами, які вимірюють рівні шкідливих та небезпечних виробничих факторів, визначенням професії людей, які займаються цією справою і, відповідно, пошуком абітурієнтів на спеціальність 263 “Цивільна безпека”.

Для цього використовувалась презентація, яка демонструвалась за допомогою мультимедійного обладнання. Одночасно проводилась демонстрація роботи на наступних кафедральних приладах: шумомірі «Роботрон» 00024; анемометрі крильчастому цифровому АП-1; анемометрі крильчастому цифровому (портативному) ВТМЕТЕR ВТ-816В; пірометрі INFRARED THERMOMETER IEK 60825-1; люксметрі Ю-116 та інших приладах.

У заході приймали участь школярі 10 класу Харківської ЗОШ №119 загальною чисельністю 19 учнів та супроводжуючий їх вчитель.

На представлених фотографіях показані робочі моменти профорієнтаційного заходу.


Продовження

Опубліковано в категорії: Абітурієнту | Коментарі Вимкнено до 24 січня 2022 р. – профорієнтаційний захід у “Арсеналі ідей”

Профорієнтаційний захід у Харківському комп’ютерно-технологічному коледжі НТУ “ХПІ”

У п’ятницю, 24 грудня 2021 р. доц. Ящеріциним Є.В та Букатенко Н.О. о 13.30 був проведений профорієнтаційний захід у Харківському комп’ютерно-технологічному коледжі НТУ “ХПІ”.

Метою заходу був пошук абітурієнтів на спеціальність 263 “Цивільна безпека”. Захід проводився у формі лекційного заняття на тему “Прилади контролю шкідливих та небезпечних виробничих факторів”. Під час викладання матеріалу проводилась демонстрація роботи на наступних кафедральних приладах: шумомірі «Роботрон» 00024; анемометрі крильчастому цифровому АП-1; анемометрі крильчастому цифровому (портативному) ВТМЕТЕR ВТ-816В; пірометрі INFRARED THERMOMETER IEK 60825-1; люксметрі Ю-116 та інших приладах.

У заході приймали участь студенти 4-го курсу коледжу загальною чисельністю 15 учнів.

На представлених фотографіях показані робочі моменти профорієнтаційного заходу.

Продовження

Опубліковано в категорії: Абітурієнту | Коментарі Вимкнено до Профорієнтаційний захід у Харківському комп’ютерно-технологічному коледжі НТУ “ХПІ”

Вручення “червоних” дипломів магістрів – випуск 2021 року

Вручення “червоних” дипломів магістрів 2021 року. На відео Помешкіна Ірина (МІТ-М621).

Опубліковано в категорії: Абітурієнту | Коментарі Вимкнено до Вручення “червоних” дипломів магістрів – випуск 2021 року

Профорієнтаційний захід кафедри “БП та НС” у Харківській ЗОШ №74

В п’ятницю,  10 грудня 2021 р. доц. Ящеріциним Є.В. та проф. Райко В.Ф. о 10.30 був проведений профорієнтаційний захід у Харківській ЗОШ №74. Попередньо у цьому році з цією школою доц. Ящеріциним Є.В. був заключний договір про співпрацю з НТУ “ХПІ”. Метою заходу був пошук абітурієнтів для вступу на спеціальність 263 “Цивільна безпека”.  Захід проводився у формі лекційного заняття на тему “Прилади контролю шкідливих та небезпечних виробничих факторів”.

В заході приймали участь школярі 11 класу загальною чисельністю 24 учня. На представлених фотографіях показані робочі моменти профорієнтаційного заходу.

Продовження

Опубліковано в категорії: Абітурієнту | Коментарі Вимкнено до Профорієнтаційний захід кафедри “БП та НС” у Харківській ЗОШ №74