НАШ ЮВІЛЕЙ

27 жовтня  2016 року у Палаці студентів НТУ «ХПІ» свій 20-річний ювілей відзначив факультет  соціально-гуманітарних технологій (декан проф. А.В. Кіпенський). І хоч відлік часу для кафедр у складі нинішнього факультету розпочався півроку потому, співпрацівники довели свою   прихильність традиціям  факультету й Університету. Динамічний, молодий, творчий факультет соціально-гуманітарних технологій на чолі з активним, повним ідей і перспектив на майбутнє деканом об’єднав талановитих науковців, сформував міцну навчально-методичну базу, багато зробив і робить для підготовки спеціалістів-професіоналів.

Найголовніше надбання будь-якого факультету – талановиті, віддані справі люди. І добре, коли їх починання, бажання зробити щось корисне  зустрічається підтримкою збоку досвідчених керівників, напутників, які готові завжди прийти на допомогу.  Таким для нас, профгрупоргів  кафедр факультету СГТ, є голова первинної профспілкової організації співпрацівників НТУ «ХПІ» доц. А.Й. Фомін. Без його допомоги й підтримки не обходиться жодний захід, задуманий профбюро факультету: чи будь то екскурсія на о. Хортиця або відвідування театру, проведення конкурсів і свята до Дня захисту дітей, чи надання дієвої допомоги у придбанні оздоровчих путівок для дітей співпрацівників, надання матеріальної допомоги членам профспілки у складній ситуації…

Не був би таким яскравим, що запам’ятався надовго, і 20-річний ювілей нашого факультету, якби не налагоджена робота профспілки НТУ «ХПІ» і профбюро факультету СГТ. У підготовці святкового концерту взяли участь О.В. Андрієнко (заст. голови профбюро факультету СГТ, профорг кафедри етики, естетики та історії культури), І.Ю. Шаблевська (профорг кафедри права),  В.Д. Василенко (член профспілки, кафедра соціології), Т.О. Савельєва (профорг кафедри ділової іноземної мови та перекладу). Глядачів порадували своїми танцювальними композиціями «Світ квітів», «Веселе прибирання» і «Країна мрій»  Лауреат міжнародних конкурсів, зразковий колектив, театр танцю «Астер» (керівник В. Є. Удовікова) і привів у захват показовий номер колективу «Маршеві барабанщики»    (керівник І. В. Смирнов). Примітно те, що в цих творчих колективах займаються діти (будемо сподіватись, майбутні студенти НТУ «ХПІ») співпрацівників нашого факультету.

     У підготовці і проведенні свята взяли активну участь всі кафедри  факультету. Увазі глядачів був представлений чудовий музичний твір «Любов» у виконанні Лауреата  міжнародних конкурсів Людмили Вишневської на слова харківського поета і прозаїка, Лауреата багатьох Міжнародних літературних премій,  автора 10 поетичних збірок,    члена-кореспондента  НАПН України, доктора педагогічних наук, професора, завідуючого кафедри педагогіки і психології управління соціальними системами ім. акад. І.А. Зязюна Олександра Романовського.

  Театральні постановки літературно-музичної студії «Міф про Психею», автор К. Проценко, студентка 3 курсу  (кафедра педагогіки і психології управління соціальними системами ім. акад. І.А. Зязюна) і Театру англійських мініатюр «Аладін» (кафедра ділової іноземної мови та перекладу) ще раз засвідчили про величезний творчий потенціал студентів факультету СГТ.

Співпрацівникам, студентам і гостям було представлено  студентками-спортсменками  кафедри фізичного виховання показові номера з художньої гімнастики: номер зі стрічкою багато лентой багаторазової  чемпіонки України студентки факультету  СГТ  К. Козодавлевої і майстрів спорту з художньої гімнастики Я. Федоренко і А. Балашової. На честь дня народження рождения улюбленого факультету звучали пісні у виконанні студентів  Б.Греховодова, А.Буканової, Д.Корабейникової, О.Решетняк.

Багато добрих слів і побажань було    сказано гостями свята на адресу  декана і завідуючих кафедрами факультету. За ці 20 років свого життя, наповненого  сумісною працею, багатьма важливими подіями й цікавими зустрічами,  факультет багато зумів зробити, багато чому навчитися і зробити свій посильний внесок у розвиток нашого дорогого Університету. Але зараз, коли факультет соціально-гуманітарних технологій щільно наблизився до початку третього десятка років своєї історії, розумієш, як багато ще доведеться здійснити, які нові можливості розкриваються перед всіма нами, як багато що залежить від нас у підтримці високої репутації вітчизняної освіти і славетного імені рідного  Університету.

Голова профбюро  факультету СГТ доц. Л. Грень.