Наші випускники

Зуєва АнастасіяВипуск 2016 року, кафедра ППУСС ім. ак. I. A.Зязюна, кваліфікація - магістр з психології. На теперішній час обіймає посаду менеджера з персоналу у групі компаній «Сузір'я» (retail «MasterZoo», TM Priroda, TM ProVet, TM PetFashion та ін.) У сфері HR працює з 2017 року.

 

Жук МаріяЗакінчила НТУ «ХПІ» в 2016 році і отримала ступінь магістра з відзнакою.
Після закінчення зво працювала менеджером з підбору персоналу в сфері телекомунікацій в компанії «Полігон» з 2016 по 2017 рік. З 2017 року працює в польському агентстві «SAS Logistic» старшим рекрутером в Україні

 

Рибальченко АлінаВипускниця 2017 року, магістр психології.
З 2018 року працює в HR-сфері. З 2019 року НR-менеджер в компанії Апекс. Займається підбором, адаптацією персоналу, атестацією співробітників, організацією заходів.

 

Тарасова КаринаВипускниця 2016 року, бакалавр з психології.
З 2017 року працює психологом-вихователем в дитячому клубі «Happy Street». З 2019 року викладач курсу фінансової грамотності в клубі для підлітків RazvitiePro. В її обов’язки входить: визначення самооцінки підлітків, профорієнтаційне тестування, розвиток здібностей з постановки та досягнення цілей.

 

Спаська ОльгаВипускниця 2017 року, магістр психології. З 2018 року працює як психолог-консультант. Почала свій професійний шлях як ведуча груп зустрічей, наразі працює з індивідуальними клієнтами. Працює за такими напрямками: психосоматичні проблеми, сімейні відносини, особисті переживання.

 

Рахман ЛейлаВипускниця 2017 року, магістр психології. Працює в центрі «Startum» практикуючим психологом, нейропсихологом, сімейним терапевтом, проводить консультації з метафоричними асоціативними картами, займається комп'ютерною МОХО діагностикою (діагностика синдрому дефіциту уваги і гіперактивності) у дітей і дорослих.

 

Косінова АльонаЗакінчила НТУ «ХПІ», та отримала ступінь магістра з відзнакою за трьома напрямками у 2015, 2016 та 2017 роках. Після закінчення ВНЗ працювала тьютором для дитини з розумовою відсталістю, проводила розвиваючі заняття, та забезпечувала повний догляд дитини. Деякий час працювала у центрі розвитку дітей спеціалістом з сенсорної інтеграції. Майже три роки працювала аніматором у єдиному в Європі готелі з дельфінами «Hotel and spa Nemo» - проводила дитячі дні народження, творчі та кулінарні майстер класи. З 2020 року працює помічником адміністратора по роботі з дітьми та батьками у ЭЦДС.

 

Духно НінаВипускниця 2018 року, магістр психології. Практичний психолог в ХПСШ «Харківський колегіум».
«Роки в університеті – це незабутній час мого життя, спогади про який гріють душу і викликають посмішку. Наші викладачі передавали не тільки свої знання, а й ділилися мудрістю, наповнювали наші серця душевний теплом і позитивом. Спасибі, дорогі, Вам за любов, за підтримку».

 

Ковтун ОльгаВипускниця 2015 року, магістр психології.
Місце роботи: ПП «Льолін Дім». Засновник, директор, сімейний психолог. Центр дитячого розвитку, творчості, психологічного комфорту і повної підготовки до школи.
«Головні принципи роботи - це завжди любов і повага. Дружба з дітками, турбота про них, віра в успіхи і любов до них всією душею ».

 

Вергелес КатеринаВипускниця 2010 року, спеціаліст
Місце роботи: Шведська міжнародна IT компанія G5 Games, яка спеціалізується на розробці казуальних мобільних ігор, позиція HR Manager. A-Level, українська школа IT курсів, викладач напрямку HR Management.

 

Логунцова ГаннаВипускниця 2019 року. Магістр психології.
Після закінчення навчання з успіхом почала свою професійну діяльність в IT індустрії на позиції IT Recruiter (компанія ZONE3000), де застосовує здобуті під час навчання психологічні знання.

 

Маковська ПолінаВипускниця 2013 року, диплом спеціаліста з відзнакою за спеціальністю «Психологія». Є дійсним членом Національної Психологічної Асоціації, членом Інституту кліэнтцентрованоі і експериментальної психотерапії імені Карла Роджерса. Має досвід роботи профорієнтаційного психолога-коуча і дитячого психолога. Працює приватним психологом консультантом в гуманістичному підході.

 

Кашуба НаталіяВипускниця 2019 року, магістр психології.
Працює в Харківському міському центрі зайнятості фахівцем з профорієнтації. В її обов’язки входить: організація презентацій на днях відкритих дверей університетів, проведення профорієнтаційних заходів у школі, проведення семінарів щодо правильного складання резюме серед студентів випускних курсів університету, проведення профорієнтаційного тестування, адміністрування системи онлайн тестування випускників «Моя професія: консультаційна мережа».

 

Кірєєва ВеронікаВипускниця 2015 року, магістр психології та педагогіки висшої школи.
Практичний психолог, психотерапевт, авторка низки трансформаційних психологічних ігор, у т.ч. “Шлях змін”, м. Харків.