Наші випускники за спеціальністю 053 Психологія

Овчиннікова Ольга ВалеріївнаУ 2018 р. з відзнакою закінчила бакалаврат за спеціальністю «Психологія».
У 2019 р. отримала дипломи магістра з відзнакою за двома напрямками: «Психологія» та «Педагогіка вищої школи».
Додатково закінчила військову кафедру за спеціальністю «Психологія».
Під час навчання брала участь у багатьох наукових заходах (конференції, семінари, круглий стіл, з'їзд науковців), також вела активну соціально-громадську діяльність (профорієнтаційна робота, участь у організації і проведенні творчих заходів, різних тренінгів та майстерклассів).
Нині аспірантка кафедри ППУСС.
Має власну психологічну практику: короткочасне консультування та довготривала терапія в гештальт-підході. Проводить індивідуальні сесії та веде групи у форматах онлайн та очно у Харкові. Вмотивована до розвитку: свого, як професіонала, а також психології, як науки.

 

Корженко АлінаВипускниця 2023 року кафедри ППУСС ім. ак. I.A. Зязюна, кваліфікація - магістр з психології. Наразі є практикуючим дитячим психологом та логопедом. Займається приватним консультуванням та працює в Громадській організації «Звичайні люди» з 2023 року. Спеціалізується на роботі з дитячими страхами, корекцією психологічних травм, поведінкою, розвитком здібностей малюків, використовує методи арт-терапії. Також проводить логопедичні заняття по діагностиці, корекції, профілактиці мовленнєвих порушень у дошкільників; корекцією звуковимови, розвитком словникового запасу; розвитком пам’яті, уваги, мислення.
У процесі навчання разом з професором Підбуцькою НІною Вікторівною, була написана робота на тему: «Особливості дитячих страхів у дошкільному віці та їх корекція в умовах наближеності бойових дій».

 

Єпринцева Світлана ОлександрівнаВипускниця 2020 року кафедри ППУСС ім. ак. I.A. Зязюна, кваліфікація - бакалавр з відзнакою, спеціальність «Психологія». Завершила освітню програму першого ступеня «Введення у гештальт-терапію/ Гештальт-консультування. Контакт з собою та іншими». Брала участь у міжнародних науково-практичних конференціях. Завершила спецкурс «Робота з травмою і не тільки». Наразі навчається на гештальт-терапевта та проходить спеціалізації: «Робота із сімʼєю та сімейною проблематикою» та «Робота з темами сексу та сексуальності».
Має власну практику та працює з дорослими та підлітками з 16 років з такими запитами як: травма і травматичний досвід; сепарація з батьками; зрада, розлучення, втрата та інші подружні кризові ситуації; проблеми із сексуальністю; панічні атаки; самооцінка, впевненість у собі, особисті кордони.

 

Пилипчук СвітланаВипускниця 2016 року. Отримала диплом магістра з відзнакою за спеціальністю Психологія. Після закінчення навчання мала можливість працювати психологом в різних сферах - школі, приватному садочку та у центрі надання соціальних послуг людям похилого віку. З 2021 по 2022 роки працювала психологом в Міжнародному благодійному фонді Карітас в проекті підтримки дітей та молоді з інвалідністю. Також в цей час працювала психологом в благодійному фонді Авенір, проводила онлайн групи підтримки для жінок постраждалих від війни. З 2022 року працює в команді психологів центру соціальних служб м. Львова з клієнтами у складних життєвих обставинах. Паралельно з роботою пройшла навчання з арт-терапії, основ консультування, кризової психологічної допомоги. Наразі в процесі навчання на аналітичного психолога

 

Раміль Шахіногли НурієвВипускник 2023 року кафедри ППУСС ім. ак. I.A. Зязюна, кваліфікація - магістр з психології. Практикуючий психолог. Наразі займається приватним консультуванням, та є здобувачем за напрямом Клінична психологія. У процесі навчання разом з професором Підбуцькою НІною Вікторівною, був розроблений та запатентований прилад для роботи в направленні арт-терапії

 

Суханов ІгорВипускник ППУСС ім. ак. I.A. Зязюна, кваліфікація - магістр з психології. Працює в організації «Мальтійська служба допомоги» з 2023року. Спеціалізується на роботі з психологічною травмою із медичним персоналом, військовими та постраждалими від війни.

 

Кукушкін ВладиславВипускник кафедри ППУСС ім. ак. I.A. Зязюна, кваліфікація - магістр з психології. Практикуючий психолог, гіпнотерапевт. Працює за напрямками: психологічне консультування, короткострокова терапія, кпт (когнітивно-поведінкова терапія), схема-терапія, mindfulness, еріксонівський гіпноз. Після захисту кандидатської дисертації успішно застосовує психолого-педагогічні знання на посаді доцента кафедри англійської філології та методики викладання іноземної мови ХНУ ім. В.Н. Каразіна. Дійсний член: Міжнародна фундація науковців та освітян IESF, Всеукраїнська асоціація з мовного тестування та оцінювання UALTA, Всеукраїнська професійна асоціація викладачів англійської мови TESOL-Ukraine.

 

Губченко АнастасіяВипускниця 2024 р., магістр з психології, кафедра ППУСС ім. ак. I. A.Зязюна. З 2020 року працює в сфері IT рекрутингу. Наразі обіймає посаду Middle IT Recruiter в американській компанії, допомагає бізнесу відшукати найкращі таланти. З 2023 року працює в одному з офісів компанії у м. Варшава.

 

Зуєва АнастасіяВипуск 2016 року, кафедра ППУСС ім. ак. I. A.Зязюна, кваліфікація - магістр з психології. На теперішній час обіймає посаду менеджера з персоналу у групі компаній «Сузір'я» (retail «MasterZoo», TM Priroda, TM ProVet, TM PetFashion та ін.) У сфері HR працює з 2017 року.

 

Жук МаріяЗакінчила НТУ «ХПІ» в 2016 році і отримала ступінь магістра з відзнакою.
Після закінчення зво працювала менеджером з підбору персоналу в сфері телекомунікацій в компанії «Полігон» з 2016 по 2017 рік. З 2017 року працює в польському агентстві «SAS Logistic» старшим рекрутером в Україні

 

Рибальченко АлінаВипускниця 2017 року, магістр психології.
З 2018 року працює в HR-сфері. З 2019 року НR-менеджер в компанії Апекс. Займається підбором, адаптацією персоналу, атестацією співробітників, організацією заходів.

 

Тарасова КаринаВипускниця 2016 року, бакалавр з психології.
З 2017 року працює психологом-вихователем в дитячому клубі «Happy Street». З 2019 року викладач курсу фінансової грамотності в клубі для підлітків RazvitiePro. В її обов’язки входить: визначення самооцінки підлітків, профорієнтаційне тестування, розвиток здібностей з постановки та досягнення цілей.

 

Спаська ОльгаВипускниця 2017 року, магістр психології. З 2018 року працює як психолог-консультант. Почала свій професійний шлях як ведуча груп зустрічей, наразі працює з індивідуальними клієнтами. Працює за такими напрямками: психосоматичні проблеми, сімейні відносини, особисті переживання.

 

Рахман ЛейлаВипускниця 2017 року, магістр психології. Працює в центрі «Startum» практикуючим психологом, нейропсихологом, сімейним терапевтом, проводить консультації з метафоричними асоціативними картами, займається комп'ютерною МОХО діагностикою (діагностика синдрому дефіциту уваги і гіперактивності) у дітей і дорослих.

 

Косінова АльонаЗакінчила НТУ «ХПІ», та отримала ступінь магістра з відзнакою за трьома напрямками у 2015, 2016 та 2017 роках. Після закінчення ВНЗ працювала тьютором для дитини з розумовою відсталістю, проводила розвиваючі заняття, та забезпечувала повний догляд дитини. Деякий час працювала у центрі розвитку дітей спеціалістом з сенсорної інтеграції. Майже три роки працювала аніматором у єдиному в Європі готелі з дельфінами «Hotel and spa Nemo» - проводила дитячі дні народження, творчі та кулінарні майстер класи. З 2020 року працює помічником адміністратора по роботі з дітьми та батьками у ЭЦДС.

 

Духно НінаВипускниця 2018 року, магістр психології. Практичний психолог в ХПСШ «Харківський колегіум».
«Роки в університеті – це незабутній час мого життя, спогади про який гріють душу і викликають посмішку. Наші викладачі передавали не тільки свої знання, а й ділилися мудрістю, наповнювали наші серця душевний теплом і позитивом. Спасибі, дорогі, Вам за любов, за підтримку».

 

Вергелес КатеринаВипускниця 2010 року, спеціаліст
Місце роботи: Шведська міжнародна IT компанія G5 Games, яка спеціалізується на розробці казуальних мобільних ігор, позиція HR Manager. A-Level, українська школа IT курсів, викладач напрямку HR Management.

 

Логунцова ГаннаВипускниця 2019 року. Магістр психології.
Після закінчення навчання з успіхом почала свою професійну діяльність в IT індустрії на позиції IT Recruiter (компанія ZONE3000), де застосовує здобуті під час навчання психологічні знання.

 

Маковська ПолінаВипускниця 2013 року, диплом спеціаліста з відзнакою за спеціальністю «Психологія». Є дійсним членом Національної Психологічної Асоціації, членом Інституту кліэнтцентрованоі і експериментальної психотерапії імені Карла Роджерса. Має досвід роботи профорієнтаційного психолога-коуча і дитячого психолога. Працює приватним психологом консультантом в гуманістичному підході.

 

Кашуба НаталіяВипускниця 2019 року, магістр психології.
Працює в Харківському міському центрі зайнятості фахівцем з профорієнтації. В її обов’язки входить: організація презентацій на днях відкритих дверей університетів, проведення профорієнтаційних заходів у школі, проведення семінарів щодо правильного складання резюме серед студентів випускних курсів університету, проведення профорієнтаційного тестування, адміністрування системи онлайн тестування випускників «Моя професія: консультаційна мережа».

 

Кірєєва ВеронікаВипускниця 2015 року, магістр психології та педагогіки висшої школи.
Практичний психолог, психотерапевт, авторка низки трансформаційних психологічних ігор, у т.ч. “Шлях змін”, м. Харків.