Конференції

Друга Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми соціального розвитку в суспільстві змін».

28 березня 2024 року розпочала свою роботу друга Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми соціального розвитку в суспільстві змін». Представницьке наукове зібрання, яке вже вдруге збирає у стінах Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» фахівців з питань соціально-гуманітарних аспектів розвитку суспільства, має особливе значення для відновлення нашої держави. Адже відкритий діалог, обмін думками й поглядами, знайомство

0 comments

Запрошуємо до участі у роботі VIII Міжнародної науково-практичної конференції «Наукова школа академіка І.А. Зязюна у працях його соратників та учнів»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у роботі VIII Міжнародної науково-практичної конференції «Наукова школа академіка І.А. Зязюна у працях його соратників та учнів». Завантажити інформаційний лист

0 comments

Участь науковців та аспірантів ОНП Психологія у міжнародній конференції “Society Transformations in Social and Human Sciences” (Рига, Латвія)

У рамках співпраці із Балтійською міжнародною академією завідувачка кафедри проф. Підбуцька Н.В., доцентка кафедри Богдан Ж.Б., здобувачі третього (наукового) рівня вищої освіти ОНП “Психологія” Лобачов О. та Заїченко В. прийняли у часть у XII International Research-to-Practice Conference “Society Transformations in Social and Human Sciences”  (24-25 листопада 2023 р.). Усі доповіді на теми: “Exploring the Feasibility of Utilizing

0 comments

Наукова складова роботи із військовими

26.10.2023 професор кафедри педагогіки і психології управління соціальними системами Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут», кандидат психологічних наук, доцент Черкашин Андрій Іванович взяв участь у науковому-практичному онлайн семінарі «Лідерство обдарованої особистості: формування і розвиток» (організатори Національна академія педагогічних наук України, Інститут обдарованої дитини НАПН) з доповіддю на тему «Лідерство і травматичний досвід особистості». В семінарі взяло

0 comments

VІІ Міжнародна науково-практична конференція «Лідери ХХІ століття. Погляд у майбутнє».

З великим задоволенням повідомляємо, що 26-27 жовтня 2023 року наша кафедра педагогіки та психології управління соціальними системами ім. акад. І.А. Зязюна факультету соціально-гуманітарних технологій НТУ «ХПІ» провела VІІ Міжнародну науково-практичну конференцію «Лідери ХХІ століття. Погляд у майбутнє». У конференції взяли участь: 84 учасника з таких країн: Україна, Молдова, Румунія, Боснія, Польща, Китай, США. Серед учасників

0 comments

IX Міжнародна науково-практична конференція здобувачів та молодих вчених «ПСИХОЛОГІЧНИЙ ІНСТРУМЕНТАРІЙ РОЗВИТКУ ЛІДЕРСЬКОГО ПОТЕНЦІАЛУ СУЧАСНОЇ МОЛОДІ: ТЕОРІЯ І ПРАКТИКА»

З радістю повідомляємо, що 12 жовтня відбулася IX Міжнародна науково-практична конференція здобувачів та молодих вчених «ПСИХОЛОГІЧНИЙ ІНСТРУМЕНТАРІЙ РОЗВИТКУ ЛІДЕРСЬКОГО ПОТЕНЦІАЛУ СУЧАСНОЇ МОЛОДІ: ТЕОРІЯ І ПРАКТИКА», в якій котрій взяли участь : ✅ 100 здобувачів вищої освіти ✅ 11 аспірантів ✅ 31 науково – педагогічний працівник В конференції брали участь 14 закладів вищої освіти України 🇺🇦

0 comments

МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ СТУДЕНТІВ, АСПІРАНТІВ ТА МОЛОДИХ ВЧЕНИХ 

«ПСИХОЛОГО-ПЕДАГОГІЧНІ АСПЕКТИ ФОРМУВАННЯ УПРАВЛІНСЬКОГО ПОТЕНЦІАЛУ СУЧАСНОЇ МОЛОДІ: ТЕОРІЯ І ПРАКТИКА»

21 жовтня 2015 року

Завантажити інформаційний лист…


МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ
«НАУКОВА ШКОЛА АКАДЕМІКА
І.А. ЗЯЗЮНА У ЙОГО СОРАТНИКАХ ТА УЧНЯХ: ПЕДАГОГІЧНІ ЧИТАННЯ»
14-15 травня 2015 року

Завантажити інформаційний лист (укр)


МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ТЕОРЕТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ СТУДЕНТІВ ТА АСПІРАНТІВ

«УКРАЇНА І СВІТ: ГУМАНІТАРНО-ТЕХНІЧНА ЕЛІТА ТА СОЦІАЛЬНИЙ ПРОГРЕС»

7-8 квітня 2015 року

Завантажити інформаційний лист


Міжвузівська науково-практична конференція студентів, аспірантів та молодих вчених «Психолого-педагогічні аспекти формування управлінського потенціалу сучасної молоді: теорія і практика»

Сьогодні перед вищою школою постали принципово нові завдання, яких у неї раніше ніколи не було. Ці завдання полягають у забезпеченні нової якості підготовки фахівців відповідно до суспільних вимог, що викликані кардинальними змінами, характерними для нашого часу. Студентство і молодь є потенційним джерелом формування майбутньої управлінської еліти. Тому вкрай важливими є питання втілення сучасних здобутків психологічної та педагогічної наук у практику.

22 жовтня 2014 року на базі Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» відбулася міжвузівська науково-практична конференція студентів, аспірантів та молодих вчених «Психолого-педагогічні аспекти формування управлінського потенціалу сучасної молоді: теорія і практика». Ініціатором проведення конференції стала кафедра педагогіки та психології управління соціальними системами, спільно з Харківським фондом психологічних досліджень, товариством психологів України (м. Харків), Українською асоціацією організаційних психологів та психологів праці (УАОППП).

В конференції прийняли участь 118 учасників, серед яких були студенти та молоді вчені з НТУ «ХПІ», ХНПУ імені Г.С. Сковороди та інших вишів Харкова та України. Крім того, були представлені тези і доклади вчених з Фінляндії, Швейцарії, Чехії, Росії, Республіки Гана.

На пленарному засіданні учасники заслухали та обговорили доклади, що стосувалися проблем підготовки майбутніх психологів до професійної діяльності, розвитку лідерських якостей молоді, нових підходів до удосконалення системи вищої психологічної освіти.

Також учасники мали можливість набути практичних навичок на майстер-класах, що проводилися відомими психологами-практиками. На майстер-класі «Метафорічні асоціативні карти як інструмент консультування», який проводили Г.В. Попова (кандидат психологічних наук, доцент кафедри педагогіки и психології управління соціальними системами Національного технічного університету «ХПІ») та Н.Е..Мілорадова (кандидат психологічних наук, професор кафедри психології и педагогіки факультету підготовки спеціалістів підрозділів міліції громадської безпеки і кримінальної міліції  по справам дітей Харківського національного університету внутрішніх справ) учасники ознайомились з основними психологічними механізмами дії метафоричних асоціативних карт у консультативному процесі, як можна використовувати цей унікальний інструмент в індивідуальній та груповій роботі з клієнтами. Майстер-клас «Метод психологічної елевації в корекції взаємовідносин дитини та батьків» що представила Оксана Соловйова (практикуючий психолог, консультант) познайомив учасників із методикою психологічного лялькового театру, що допомагає діагностувати та коригувати відносини між батьками та дітьми, а також є досить дієвим методом роботи з психологічними проблемами дітей різного віку. Цікаві методики, щодо управління часом та планування були представлені на майстер-класі «Тайм-менеджмент», що проводила А.М..Лісенна (тренер і викладач Інституту сімейної психології и консультування, психотерапевт, старший викладач кафедри психологічного консультування і психотерапії факультету психології Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна).

DSC_0900

DSC_0936IMG_3243

IMG_3359фотография (1)IMG_3314DSC_0915(3)фото 1IMG_3650IMG_3614IMG_4089IMG_3713IMG_3577IMG_3555
МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ

  «ДУХОВНО-МОРАЛЬНІ ОСНОВИ ТА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ОСОБИСТОСТІ У ДОЛІ ЛЮДСЬКОЇ ЦИВІЛІЗАЦІЇ»

  5-6 листопада 2014

Завантажити лист учасника


IMG_1345

Кафедра регулярно організовує і проводить міжнародні науково-практичні та наукові конференції в галузі педагогіки, психології, філософії, управління соціальними системами, а також з проблем формування гуманітарно-технічної еліти.