Конференції

ІV Міжнародна науково-практична конференція «Лідери ХХІ століття. Формування особистості харизматичного лідера на основі гуманітарних технологій для управління соціальними системами»

29 – 30 жовтня 2020 року на базі НТУ «ХПІ» відбудеться значна подія – триватиме четверта традиційна Міжнародна науково-практична конференція «Лідери ХХІ століття. Формування особистості харизматичного лідера на основі гуманітарних технологій». Конференцію проводить кафедра педагогіки та психології управління соціальними системами ім. академіка І.А. Зязюна Варто відзначити, що конференцію організовано спільно з такими провідними національними освітніми підрозділами як

0 comments

Міжнародна науково-практична конференція «ДУХОВНО-МОРАЛЬНІСНІ ОСНОВИ ТА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ОСОБИСТОСТІ У ДОЛІ ЛЮДСЬКОЇ ЦИВІЛІЗАЦІЇ»

Шановні колеги!  Запрошуємо вас взяти участь у щорічній конференції «ДУХОВНО-МОРАЛЬНІСНІ ОСНОВИ ТА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ОСОБИСТОСТІ У ДОЛІ ЛЮДСЬКОЇ ЦИВІЛІЗАЦІЇ» 12–13 листопада 2020 року.  Більш детальна інформація представлена у інформаційному листі. Інформаційний лист

0 comments

Запрошуємо до участі у VІ Міжнародній науково-практичній конференції «ПСИХОЛОГІЧНИЙ ІНСТРУМЕНТАРІЙ РОЗВИТКУ ЛІДЕРСЬКОГО ПОТЕНЦІАЛУ СУЧАСНОЇ МОЛОДІ: ТЕОРІЯ І ПРАКТИКА»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь в роботі в VI Міжнародної науково-практичної конференції «Психологічний інструментарій розвитку лідерського потенціалу сучасної молоді: теорія і практика». Конференція відбудеться 15 жовтня 2020 року на базі кафедри педагогіки і психології управління соціальними системами ім. академіка І.А. Зязюна Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» в дистанційній формі. Завантажити інформаційний лист

0 comments

VІ Міжнародна науково-практична конференція «Наукова школа академіка І.А. Зязюна у працях його соратників та учнів» 28 травня 2020 року

28 травня 2020 року, як було раніше заплановано, відбулася VІ Міжнародна науково-практична конференція «Наукова школа академіка І.А. Зязюна у працях його соратників та учнів». Конференція пройшла у дистанційному режимі, на платформі ZOOM. Учасниками конференції стали представники України, Румунії, Молдови, Словаччини, Латвії. Організатором конференції став Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» разом з Національною академією педагогічних

0 comments

Запрошення до участі у роботі VІ Міжнародної науково-практичної конференції «Наукова школа академіка І.А. Зязюна у працях його соратників та учнів»

  Вельмишановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у роботі VI Міжнародної науково-практичної конференції: «Наукова школа академіка І.А. Зязюна у працях його соратників та учнів» У зв’язку з карантином конференція відбудеться у дистанційному режимі  28 травня 2020 року. Початок конференції о 10.00 годині. Учасникам конференції прохання зареєструватись за 15 хвилин до її початку. Підключення до конференції

0 comments

VІ Міжнародна науково-практична конференція «Наукова школа академіка І.А. Зязюна у працях його соратників та учнів»

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у роботі    VІ Міжнародної науково-практичної конференці   «НАУКОВА  ШКОЛА  АКАДЕМІКА  І. А. ЗЯЗЮНА  У  ПРАЦЯХ  ЙОГО  СОРАТНИКІВ  ТА  УЧНІВ». Скачати інформаційний лист Download the newsletter

0 comments

МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ СТУДЕНТІВ, АСПІРАНТІВ ТА МОЛОДИХ ВЧЕНИХ 

«ПСИХОЛОГО-ПЕДАГОГІЧНІ АСПЕКТИ ФОРМУВАННЯ УПРАВЛІНСЬКОГО ПОТЕНЦІАЛУ СУЧАСНОЇ МОЛОДІ: ТЕОРІЯ І ПРАКТИКА»

21 жовтня 2015 року

Завантажити інформаційний лист…


МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ
«НАУКОВА ШКОЛА АКАДЕМІКА
І.А. ЗЯЗЮНА У ЙОГО СОРАТНИКАХ ТА УЧНЯХ: ПЕДАГОГІЧНІ ЧИТАННЯ»
14-15 травня 2015 року

Завантажити інформаційний лист (укр)


МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ТЕОРЕТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ СТУДЕНТІВ ТА АСПІРАНТІВ

«УКРАЇНА І СВІТ: ГУМАНІТАРНО-ТЕХНІЧНА ЕЛІТА ТА СОЦІАЛЬНИЙ ПРОГРЕС»

7-8 квітня 2015 року

Завантажити інформаційний лист


Міжвузівська науково-практична конференція студентів, аспірантів та молодих вчених «Психолого-педагогічні аспекти формування управлінського потенціалу сучасної молоді: теорія і практика»

Сьогодні перед вищою школою постали принципово нові завдання, яких у неї раніше ніколи не було. Ці завдання полягають у забезпеченні нової якості підготовки фахівців відповідно до суспільних вимог, що викликані кардинальними змінами, характерними для нашого часу. Студентство і молодь є потенційним джерелом формування майбутньої управлінської еліти. Тому вкрай важливими є питання втілення сучасних здобутків психологічної та педагогічної наук у практику.

22 жовтня 2014 року на базі Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» відбулася міжвузівська науково-практична конференція студентів, аспірантів та молодих вчених «Психолого-педагогічні аспекти формування управлінського потенціалу сучасної молоді: теорія і практика». Ініціатором проведення конференції стала кафедра педагогіки та психології управління соціальними системами, спільно з Харківським фондом психологічних досліджень, товариством психологів України (м. Харків), Українською асоціацією організаційних психологів та психологів праці (УАОППП).

В конференції прийняли участь 118 учасників, серед яких були студенти та молоді вчені з НТУ «ХПІ», ХНПУ імені Г.С. Сковороди та інших вишів Харкова та України. Крім того, були представлені тези і доклади вчених з Фінляндії, Швейцарії, Чехії, Росії, Республіки Гана.

На пленарному засіданні учасники заслухали та обговорили доклади, що стосувалися проблем підготовки майбутніх психологів до професійної діяльності, розвитку лідерських якостей молоді, нових підходів до удосконалення системи вищої психологічної освіти.

Також учасники мали можливість набути практичних навичок на майстер-класах, що проводилися відомими психологами-практиками. На майстер-класі «Метафорічні асоціативні карти як інструмент консультування», який проводили Г.В. Попова (кандидат психологічних наук, доцент кафедри педагогіки и психології управління соціальними системами Національного технічного університету «ХПІ») та Н.Е..Мілорадова (кандидат психологічних наук, професор кафедри психології и педагогіки факультету підготовки спеціалістів підрозділів міліції громадської безпеки і кримінальної міліції  по справам дітей Харківського національного університету внутрішніх справ) учасники ознайомились з основними психологічними механізмами дії метафоричних асоціативних карт у консультативному процесі, як можна використовувати цей унікальний інструмент в індивідуальній та груповій роботі з клієнтами. Майстер-клас «Метод психологічної елевації в корекції взаємовідносин дитини та батьків» що представила Оксана Соловйова (практикуючий психолог, консультант) познайомив учасників із методикою психологічного лялькового театру, що допомагає діагностувати та коригувати відносини між батьками та дітьми, а також є досить дієвим методом роботи з психологічними проблемами дітей різного віку. Цікаві методики, щодо управління часом та планування були представлені на майстер-класі «Тайм-менеджмент», що проводила А.М..Лісенна (тренер і викладач Інституту сімейної психології и консультування, психотерапевт, старший викладач кафедри психологічного консультування і психотерапії факультету психології Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна).

DSC_0900

DSC_0936IMG_3243

IMG_3359фотография (1)IMG_3314DSC_0915(3)фото 1IMG_3650IMG_3614IMG_4089IMG_3713IMG_3577IMG_3555
МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ

  «ДУХОВНО-МОРАЛЬНІ ОСНОВИ ТА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ОСОБИСТОСТІ У ДОЛІ ЛЮДСЬКОЇ ЦИВІЛІЗАЦІЇ»

  5-6 листопада 2014

Завантажити лист учасника


IMG_1345

Кафедра регулярно організовує і проводить міжнародні науково-практичні та наукові конференції в галузі педагогіки, психології, філософії, управління соціальними системами, а також з проблем формування гуманітарно-технічної еліти.