Зустріч військовослужбовців із майбутніми психологами

У Центрі лідерства Харківського Політеху відбувся Круглий стіл «Психологічна підтримка ветеранів та військовослужбовців ЗСУ з боку суспільства». Його ініціювала  та провела  завідувачка кафедри педагогіки та психології управління соціальними системами НТУ «ХПІ» професорка Ніна Підбуцька. Захід об’єднав ветеранів та військовослужбовців ЗСУ, представників Громадської організації «Всеукраїнська спілка ветеранів сил спеціальний операцій» та студентів – майбутніх психологів.

Під час зустрічі  обговорювалися проблеми психологічного просвітництва населення у спілкуванні із військовими та ветеранами Збройних Сил України. Студенти мали можливість задати гостям запитання, присвячені ролі сім’ї у швидкому відновленні психологічного стану військових, організації системної психологічної підтримки військовослужбовців тощо. Учасники заходу поділилися власним досвідом щодо служби в лавах ЗСУ та акцентували увагу присутніх на гострій необхідності роботи психологів із військовослужбовцями та ветеранами.

За результатами Круглого столу була досягнута низка домовленостей щодо подальшої співпраці викладачів кафедри та військовослужбовців Збройних Сил України.