Учбовий процес

Екскурсія на кафедру нормальної анатомії людини в Харківський державний медичний університет

На кафедрі педагогіка та психологія управління соціальними системами щорічно для студентів 1 курсу напряму «Психологія» проводитися, в рамках навчальної програми з курсу «Анатомія і еволюція нервової системи людини», екскурсія на кафедру нормальної анатомії людини в Харківський державний медичний університет. На базі цієї кафедри створено унікальний в Україні музей препарованих експонатів. Особливе значення при відвідуванні музею приділяється вивченню нервової системи людини, так як її вивчення є базою при вивченні загальної психології та інших її напрямків.

vT9edY7Oylg mVVqU69p5u4 UXV6d9rOtMw 1q2MxsJv22M H2X6wC7mljc XCqUO4VN8h0


Відвідування студентами 5 курсу спеціальності “Психологія” фонду місцевої демократії

В рамках курсу “Основи демократії”, студенти 5 курсу під керівництвом проф. Крюкова О.І. відвідали харківський фонд місцевої демократії.

tWzsKTdIx8E

Фонд місцевої демократії (ФМД) – громадська неприбуткова організація, аналітичний центр (THINK TANKS), метою якого є вплив на економічні, політичні та соціальні процеси в Україні, сприяння місцевому самоврядуванню, проведенню реформ, розвитку громадянського суспільства та демократії.


Практика студентів 3 курсу спеціальності “Психологія”

29.09.2014 відбувся захист практики студентів 3 курсу.

Протягом 4-х тижнів студенти пробували свої сили в різних сферах роботи практичного психолога. Набутий досвід і знання дозволили придбати їм навички професійної діяльності, розширити уявлення про реальну роботу психолога.

wJ467LN4ZqE DLylEh7_DkQ

Кафедра педагогіки і психології управління соціальними системами має широкий спектр баз практик, що включає школи, дошкільні установи, центр зайнятості, муніципальні та обласні соціальні служби, підприємства і організації державної та приватної форм власності.

Ph8YOqvIg7I  EEMLhuPgmyI

                                                   X81qnIhJY2c


Розклад занять

Опис навчальних дисциплін зі спеціальностей та спеціалізацій кафедри.


Методичний кабінет

Запрошуємо відвідати методичний кабінет нашої кафедри.

Ми працюємо з понеділка по п’ятницю з 9.00 до 17.00.

Відповідальна:

                хавина

Хавіна Ірина Валеріївна.

 

У нашому кабінеті багато цікавої літератури з педагогіки, психології та адміністрування. Ви можете ознайомитися з нею на 2-му поверсі корпусу У-2.

Тел.: 707-67-55