Співробітництво з Virginia Tech

Науковий онлайн Фестиваль

SWPSВ рамках співробітництва з Virginia Tech (Політехнічний інститут і університет Вірджінії) 11 листопала 2023 року викладачі та здобувачі кафедри педагогіки і психології управління соціальними системами мали можливість взяти участь в Науковому Фестивалі онлайн.

Фестиваль було організовано Center for Educational Networks and Impacts (Центр освітніх мереж та впливу) для популяризації науки серед дітей та підлітків.

Акцент Фестивалю цього року зроблено на застосуванні сучасних технологій (робототехніка, штучний інтелект, відновлювальна енергетика) для підтримки благополуччя суспільства. Організатори надихалися ідеєю про те, що наука має працювати не на абстрактні задачі, а на вирішення ключових проблем збереження довкілля, забезпечення громадян дешевими ресурсами тощо. Подібні ідеї про взаємодію науки і суспільства є надзвичайно важливими в контексті післявоєнного відновлення України і надихнули вчених кафедри на створення нових програм та освітніх подій.

 

Договір про співпрацю з Virginia Polytechnic Institute and State University

Онлайн зустріч з науковцями університету Virginia Tech

SWPSНа кафедрі педагогіки та психології управління соціальними системами ім. акад. І.Зязюна 03.02.23 року відбулася онлайн зустріч із представниками Школи Освіти університету Virginia Tech, США, на якій обговорювалися перспективи подальшої співпраці між нашими університетами.

Незважаючи на війну, НТУ «ХПІ» продовжує активно працювати та зміцнювати міжнародне співробітництво. Перспективними напрямки були визначені: проведення американськими професорами воркшопів за темами «Лідерство в освіті» для викладачів, студентів, аспірантів НТУ «ХПІ»; участь партнерів з Virginia Tech у конференціях НТУ «ХПІ»; написання колективних монографій та багато іншого. Сподіваємось на плідну співпрацю українських та американських науковців. Весь прогресивний світ підтримує Україну! Слава Україні!