Абітурієнту

Головне

Приймальна комісія інституту:

  • навчальний корпус № 2 (У2), к. 506
  • тел.: +380 (50) 867-8855, +380 (95) 580-9561, +380 (68) 403-8934 (на період вступної компанії)
  • e-mail: vstup.cs@khpi.edu.ua
  • Telegram https://t.me/csit_12
Умови вступу, порядок і терміни подачі документів, перелік предметів ЗНО, вартість контрактного навчання, а також будь-яку іншу інформацію щодо процедури вступу у Навчально-науковий інститут комп’ютерних наук та інформаційних технологій, ви зможете знайти на сайті “Абітурієнт” НТУ “ХПІ”.

Спеціальності, освітні програми, форми навчання

У 2023 у інституті буде здійснюватися набір на наступні спеціальності за такими конкурсними пропозиціями:

БакалаврМагістрPh.D.

Спеціальність: 113 – Прикладна математика. Конкурсна пропозиція: Інтелектуальний аналіз даних. Форма навчання: денна.

Спеціальність: 121 – Інженерія програмного забезпечення. Конкурсна пропозиція: Інженерія програмного забезпечення. Форма навчання: денна, скорочена.

Спеціальність: 122 – Комп’ютерні науки. Конкурсна пропозиція: Комп’ютерні науки та інтелектуальні системи. Форма навчання: денна, скорочена.

Спеціальність: 122 – Комп’ютерні науки. Конкурсна пропозиція: Комп’ютерні науки. Штучний інтелект та управління проєктами. Форма навчання: денна, скорочена.

Спеціальність: 123 – Комп’ютерна інженерія. Конкурсна пропозиція: Прикладна комп’ютерна інженерія. Форма навчання: денна, заочна, скорочена.

Спеціальність: 123 – Комп’ютерна інженерія. Конкурсна пропозиція: Сучасне програмування, мобільні пристрої та комп’ютерні ігри. Форма навчання: денна, заочна, скорочена.

Спеціальність: 124 – Системний аналіз. Конкурсна пропозиція: Системний аналіз і управління. Форма навчання: денна.

Спеціальність: 125 – Кібербезпека та захист інформації. Конкурсна пропозиція: Кібербезпека. Форма навчання: денна, заочна, скорочена.

Спеціальність: 126 – Інформаційні системи та технології. Конкурсна пропозиція: Програмне забезпечення інформаційних систем. Форма навчання: денна, скорочена.

Спеціальність: 186 – Видавництво та поліграфія. Конкурсна пропозиція: Інформаційні технології в медіаіндустрії. Форма навчання: денна.

Спеціальність: 256 – Національна безпека. Конкурсна пропозиція: Національна безпека у сфері кіберзахисту. Форма навчання: денна.

Спеціальність: 257 – Управління інформаційною безпекою. Конкурсна пропозиція: Управління інформаційною безпекою. Форма навчання: денна.

Спеціальність: 113 – Прикладна математика. Конкурсна пропозиція: Інтелектуальний аналіз даних. Форма навчання: денна.

Спеціальність: 113 – Прикладна математика. Конкурсна пропозиція: Інтелектуальні системи кібербезпеки (Міждисциплінарна зі спеціальністю 125 – Кібербезпека та захист інфорамції). Форма навчання: денна.

Спеціальність: 121 – Інженерія програмного забезпечення. Конкурсна пропозиція: Інженерія програмного забезпечення. Форма навчання: денна, заочна.

Спеціальність: 122 – Комп’ютерні науки. Конкурсна пропозиція: Комп’ютерні наукиФорма навчання: денна, скорочена.

Спеціальність: 122 – Комп’ютерні науки. Конкурсна пропозиція: Комп’ютерні науки та інтелектуальні системиФорма навчання: денна, заочна.

Спеціальність: 122 – Комп’ютерні науки. Конкурсна пропозиція: Управління проектами у сфері інформаційних технологійФорма навчання: денна, заочна.

Спеціальність: 123 – Комп’ютерна інженерія. Конкурсна пропозиція: Прикладна комп’ютерна інженерія. Форма навчання: денна, заочна.

Спеціальність: 123 – Комп’ютерна інженерія. Конкурсна пропозиція: Сучасне програмування, мобільні пристрої та комп’ютерні ігри. Форма навчання: денна, заочна.

Спеціальність: 124 – Системний аналіз. Конкурсна пропозиція: Системний аналіз і управління. Форма навчання: денна.

Спеціальність: 125 – Кібербезпека та захист інформації. Конкурсна пропозиція: Кібербезпека. Форма навчання: денна, заочна.

Спеціальність: 126 – Інформаційні системи та технології. Конкурсна пропозиція: Програмне забезпечення інформаційних систем. Форма навчання: денна.

Спеціальність: 122 – Комп’ютерні науки. Конкурсна пропозиція: Комп’ютерні науки. Форма навчання: денна, заочна, вечірня.

Спеціальність: 123 – Комп’ютерна інженерія. Конкурсна пропозиція: Комп’ютерна інженерія. Форма навчання: енна, заочна, вечірня.

Спеціальність: 151 – Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології. Конкурсна пропозиція: Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології. Форма навчання: енна, заочна, вечірня.

Для зручності розуміння структури зв’язку спеціальностей, освітніх програм та кафедр ми зробили для вас зручну схему та презентацію:

Схема спеціальностей ННІ КНІТ 2023

Презентація інститут Презентація кафедр та спеціальностей

ІТ-Інкубатор – соціальний проєкт для школярів

Проєкт розраховано на учні 8-11 класів харківських шкіл. Діти вивчають математику, програмування, робототехніку, основи ІТ та кібербезпеку.

Інформацію викладають педагоги з кафедр “Комп’ютерної математики та аналізу даних” та Кафедра “Кібербезпеки” НТУ “ХПІ”.

Програми дисциплін організовані в такий спосіб, щоби школярі мали змогу не лише закріпити шкільні курси з математики та інформатики, а й поглибити свій рівень знань.

Після трьох тижнів роботи ІТ-Інкубатора з’явилося багато охочих навчатися у проєкті. Довелося розгортати додаткові групи.

Друга вища освіта

Проміжний весняний вступ на другу вищу освіту

Друга вища освіта 2023
Прийом заяв для вступу на контракт до магістратури на основі диплома спеціаліста/магістра, а також для вступу на бакалавра на основі диплома бакалавра/спеціаліста/магістра. Вступ БЕЗ іспитів, за результатами розгляду мотиваційних листів для спеціальностей з особливою підтримкою, а також за результатами внутрішніх вступних випробувань для інших спеціальностей. Початок прийому заяв та документів з 1 травня.

Детально за посиланням.

Події

День відкритих дверей 05.02.2024

Запрошуємо на День відкритих дверей з ННІ комп’ютерних наук та інформаційних технологій НТУ «ХПІ»

Запрошуємо на День відкритих дверей з ННІ комп’ютерних наук та інформаційних технологій НТУ «ХПІ» ННІ КНІТ НТУ «ХПІ» веде підготовку за всіма спеціальностями галузі «Інформаційні технології», а також за іншими спеціальностями, пов’язаними з ІТ! 🧑‍💻 🔥 Це досягається завдяки наступним конкурентним перевагам: 💪 Потужному викладацькому складу 🎓 Сучасним освітнім програмам 🖥 Проєктному навчанню у лабораторії […]

0 comments
Наші конкурентні переваги - твої можливості 3

Наші конкурентні переваги – твої можливості

Навчально-науковий інститут комп’ютерних наук та інформаційних технологій НТУ «ХПІ» веде підготовку за всіма спеціальностями галузі «Інформаційні технології», а також за іншими спеціальностями, пов’язаними з ІТ! 🧑‍💻 Долучайся до online-зустрічі та дізнавайся більше про нас! ☝️ 🗓 28 березня (четвер), 18:00 📍 У Telegram-відеочаті ➡️ https://t.me/vstup_csit_khpi Наша мета – зробити з випускників вільних людей, яких робота […]

0 comments
День відкритих дверей 26.11.2023

День відкритих дверей онлайн

НТУ «ХПІ» запрошує школярів, їх батьків та вчителів на День відкритих дверей онлайн у Telegram! На учасників чекає новий формат і масштабна програма з великою кількістю корисної інформації! 📅 26 листопада 2023 року (неділя) ⏰ з 11:00 💻 Зустрічаємось в Telegram: https://t.me/+L2Hxox1rkSpjYjM6 Під час ефіру учасники першими дізнаються про ✅ тонкощі підготовки до Вступної кампанії […]

0 comments
Освітня програма "Комп’ютерні науки. Штучний інтелект та управління проєктами"

Знайомство зі освітньою програмою «Комп’ютерні науки. Штучний інтелект та управління проєктами»

📣 Друзі! Запрошуємо на вебінар «Знайомство зі освітньою програмою 1️⃣2️⃣2️⃣ «Комп’ютерні науки. Штучний інтелект та управління проєктами». 🔍Ви зможете дізнатися про особливості, переваги та можливості навчання на освітній програмі 💻«Комп’ютерні науки. Штучний інтелект та управління проєктами». 💡Отримаєте корисну інформацію про перспективи ІТ-галузі. СПІКЕРИ КОНФЕРЕНЦІЇ: 🔹 завідувачка кафедри стратегічного управління, доцент, к.т.н. – Гринченко Марина Анатоліївна […]

0 comments

Новини

KNIT TV - MITS

Наступне відео від KNIT TV про нашу кафедру мультимедійних та інтернет технологій і систем — МІТС!

Наступне відео від KNIT TV про нашу кафедру мультимедійних та інтернет технологій і систем — МІТС! Привіт-привіт! 👋 Дізнайтеся про: ✅ які спеціальності є на кафедрі ✅ освітні траєкторії навчання ✅ переваги кафедри ✅ які навички ви здобудете ✅ ким ви можете працювати після навчання Скоріше дивися відео!

0 comments
KNIT TV - CEP

Наступне відео від KNIT TV про ще одну кафедру нашого інституту комп’ютерних наук та інформаційних технологій – КІП!

Наступне відео від KNIT TV про ще одну кафедру нашого інституту комп’ютерних наук та інформаційних технологій – КІП! Комп’ютерна інженерія та програмування Дізнайтеся про: ✅ які спеціальності є на кафедрі ✅ наукові напрямки і освітні траєкторії навчання ✅ переваги кафедри ✅ ким ви можете працювати після навчання Скоріше дивися відео і пиши запитання, які ще […]

0 comments
Громадське обговорення освітніх програм ННІ КНІТ. 2024

Громадське обговорення освітніх програм ННІ КНІТ. 2024

Громадське обговорення освітніх програм ННІ КНІТ. 2024 22 квітня 2024 року Навчально-науковий інститут комп’ютерних наук та інформаційних технологій (ННІ КНІТ) НТУ “ХПІ” провів онлайн-зустріч з представниками провідних IT-компаній, включаючи Cloud Works, Kharkiv IT Cluster, NIX, EigenMethod, TELESENS, GlobalLogic, EPAM Systems, INSART, Sigma Software та інші, а також студентами та аспірантами. Обговорення було присвячене оновленню освітніх […]

0 comments
Курси по підготовці до НМТ з математики 2024

Курси по підготовці до НМТ з математики 2024. Заняття 10

Курси по підготовці до НМТ з математики 2024. Заняття 10 03 квітня відбулось 7 заняття на курсах по підготовки до НМТ з математики у 2024 році, які проводять викладачі кафедри комп’ютерної математики і аналізу даних. Тема: “Розв’язування задач з параметрами, що містять модулі” Запис заняття вже доступен.

0 comments