СТРЕСОСТІЙКІСТЬ. РОЗВИТОК СТРЕСОСТІЙКОСТІ

Стресостійкість – одна з трьох найпопулярніших рис особистості, які люди використовують для опису своїх сильних сторін. Це логічна відповідь на потреби суспільства, де здатність протистояти стресу тісно пов’язана із щастям, фізичним та психічним здоров’ям та результатом успішної праці.

Стрес – це фізичний і психологічний стан, який є реакцією на травмуючі зовнішні чи внутрішні фактори навколишнього середовища. Така ситуація супроводжується серйозним порушенням біохімічного, фізичного, психічного стану та поведінки людини.

Стійкість організму до стресу є корисною захисною функцією, яка дозволяє адаптуватися до зовнішніх подразників або ігнорувати їх. Іншими словами, це дозволяє вам зберігати спокій у будь -якій ситуації.

Здатність зберігати спокій і врівноваженість завжди є головною відмітною ознакою ідеального захисту від потрясінь. Завдяки їй зношування нервових вузлів значно сповільнилося. Тому, якщо вас не відволікають будь -які дрібні неприємності, ви досягнете більшого.

Як розвити стресостійкість? Існує кілька дієвих способів, які допоможуть вам успішно зміцнити свій захист.

  • Відпочивайте від перевантаження інформацією

Щодня, коли ми не спимо, у нас виникає близько 60 000 думок. Крім того, ми отримуємо інформацію від різних засобів масової інформації, особистих месенджерів, перехожих, колег, друзів та членів сім’ї. З метою економії електроенергії, будь ласка, визначте, коли і скільки ви впускаєте всю цю інформацію у свій простір. Вирішить, коли ви доступні для інших, а коли ні.

  • Шукайте інструменти та емоційну підтримку в інших

Якщо людина має здатність визнати, що їй потрібні якісні інструменти роботи, пропозиції, думки та просто підтримка у формі підтримки, їй буде легше рухатися вперед та отримати більше знань, енергії та можливостей спілкування.

  • Зробіть спорт невід’ємною частиною вашого життя

Дослідження взаємозв’язку між фізичною активністю, стратегіями управління стресом та самопочуттям людей підтверджують, що регулярні фізичні вправи насправді допомагають нам впоратися зі стресом.

  • Навчіться прощати

Вчені погодилися, підтвердивши цей, здавалося б, очевидний факт. Образа стимулює ту частину нашого мозку, яка викликає реакцію, пов’язану з нападом або втечею. У будь-якому випадку це викликає стрес і зберігає тіло в стані напруги.

У нашому повсякденному житті проблем не уникнути. Тому важливо навчитися їх вирішувати. Не дозволяйте негативним емоціям панувати над вами, поступово збільшуйте свою здатність протистояти стресу.