5 січня на кафедрі педагогіки і психології було проведено зустріч зі стейкголдерами, в ході якої обговорювалися зміни в освітньо-професійну та освітньо-наукову програму за спеціальністю 053 “Психологія”. В зустрічі взяли участь представники академічного середовища (Лариса Березовська з Національного університету «Львівська політехніка», Наталія Савелюк з Тернопільського національного педагогічного університету, Тетяна Єльчанінова з Харківського національного педагогічного університету), фахівців-практиків (КНП “Обласний центр онкології”, ГО «Харків з тобою»), здобувачів, викладачів кафедри. За результатами обговорення було прийнято рішення про внесення змін в мету, фокус та окремі освітні компоненти.
Обговорення ОПП та ОНП Психологія
![](http://web.kpi.kharkov.ua/ppuss/wp-content/uploads/sites/69/2024/01/1-1024x674.jpg)