Впровадження отриманих знань випускницею ОПП Психологія

Корженко Аліна, – випускниця 2023 року кафедри ППУСС ім. ак. I.A. Зязюна, кваліфікація – магістр з психології. Наразі є практикуючим дитячим психологом та логопедом. Займається приватним консультуванням та працює в Громадській організації «Звичайні люди» з 2023 року. Спеціалізується на роботі з дитячими страхами, корекцією психологічних травм, поведінкою, розвитком здібностей малюків, використовує методи арт-терапії. Також проводить логопедичні заняття по діагностиці, корекції, профілактиці мовленнєвих порушень у дошкільників; корекцією звуковимови, розвитком словникового запасу; розвитком пам’яті, уваги, мислення.
У процесі навчання разом з професором Підбуцькою НІною Вікторівною, була написана робота на тему: “Особливості дитячих страхів у дошкільному віці та їх корекція в умовах наближеності бойових дій”.
Я дуже вдячна кожному викладачу кафедри ППУСС ім. ак. I.A. Зязюна за знання та підтримку. Особливу подяку хотіла б виразити Підбуцькій Ніні Вікторівні та Богдан Жанні Борисовні за допомогу у працевлаштуванні. Ви повірили в мене, ви дали мені перші кроки і я вам за це дуже дякую! Хочу не втрачати цей зв’язок з кафедрою та найкращими викладачами і надалі співпрацювати. Ви найкраща кафедра – і я кажу це з гордістю і впевненістю. Пишаюсь тим, що вчилася саме на кафедрі ППУСС ім. ак. I.A. Зязюна у НТУ “ХПІ”.