ОБГОВОРЕННЯ ОНП «ОСВІТНІ, ПЕДАГОГІЧНІ НАУКИ» НА ЗАСІДАННІ КАФЕДРИ

24 червня 2021 р. відбулося засідання кафедри на корпоративній платформі офіс365. Було обговорено пропозиції щодо ОНП «Освітні, педагогічні науки» від науково-педагогічних працівників кафедри, аспірантів та стейкхолдерів (директора Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих ім. І. Зязюна, д.пед.н. Л.Б. Лук’янової, ректора КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» к.пед.н. Л.Д. Покроєвої, ректора Класичного приватного університету д.н. з держ.упр. В.М. Огаренко та зав.каф. д.пед.н. А.В. Сущенко, випускниці Програми Л.В. Зінченко). Розглянуто звіт ЕГ «Про результати акредитаційної експертизи освітньої програми» та експертний висновок галузевої експертної ради щодо можливості акредитації освітньої програми.

На засіданні кафедри були присутні аспіранти кафедри: Горбач Ігор Олександрович, Лютий Микола Миколайович, Кравцова Наталія Вікторівна, Жушма Тетяна Віталіївна, Підгорний Костянтин Юрійович, Гуренко Юлія Іванівна

 

І.О. Горбач повідомив про результати засідання молодих вчених кафедри, на якому вони обговорили мету, зміст та програмні результати навчання ОНП «Освітні, педагогічні науки», а також перелік вибіркових дисциплін за відповідною спеціальністю.

Були зачитані Рецензії на ОНП стейкхолдерів із зазначеними у них пропозиціями від: директора Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих ім. І. Зязюна, д.пед.н. Л.Б. Лук’янової, ректора КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» к.пед.н. Л.Д. Покроєвої, ректора Класичного приватного університету д.н. з держ.упр. В.М. Огаренко та зав.каф. д.пед.н. А.В. Сущенко, а також Рецензію від випускниці нашої ОНП Л.В. Зінченко. Стейкхолдери та аспіранти в цілому позитивно оцінили ОНП. Аспіранти та НПП висловили свої пропозиції до ОНП. У процесі спільного обговорення всі пропозиції стейкхолдерів, аспірантів та науково-педагогічних працівників були враховані та затверджені. Зокрема було затверджено нове формулювання мети ОНП, зміни до компетентностей та РН, а також ухвалено зміну назви вибіркової дисципліни «Методика викладання психолого-педагогічних дисциплін у вищій школі» на нову «Методика викладання загальнонаукових та фахових дисциплін у закладах освіти», що має покращити зміст підготовки та буде сприяти удосконаленню навчання здобувачів освіти за ОНП.