Події

Увага вступників!

Вступники у магістратуру, які не змогли з тих чи інших причин скласти, чи бажають перескласти єдиний вступний іспит (ЄВІ) з іноземної мови, третю сесію переноситься на 19 вересня!
Таке рішення дає шанс вступникам на магістратуру, які не мали можливості взяти участь в основній та додатковій сесіях або не склали їх, все ж таки вступити до ЗВО до початку осіннього
Важливо: як і минулого року, результати третьої сесії ЄВІ можна буде використати для вступу лише на контракт.
Третя сесія – платна, вартість окремо визначатиме Український центр оцінювання якості освіти.
Реєстрація на третю сесію триватиме з 17 до 25 серпня, а сам іспит відбудеться 19 вересня.
Реєстрація на третю сесію ЄВІ відбуватиметься за таким самим алгоритмом, що і на основну сесію.

 

Інформація про реєстрацію для участі в єдиному вступному іспиті

Увага! З 12 травня розпочалася реєстрація для участі в єдиному вступному іспиті та єдиному фаховому вступному випробуванні. Реєстрація на Єдиний вступний іспит (ЄВІ) відбувається в онлайн режимі.
Це — обов’язкове тестування з іноземної мови для вступників до магістратури на всі спеціальності (денної/заочної форми), окрім галузей педагогіки і воєнних наук.
Реєстрація на ЄВІ закінчується 5 червня о 18:00.
Деталі на сайтах:
https://testportal.gov.ua/vstupni-ispyty-do-magistratury-start-reyestratsiyi-2/#more-17054
http://vstup.kpi.kharkov.ua/admission/magistr/
https://instagram.com/ppuss_ntu_khpi?igshid=14q2msjvh678z

 

Анкета вступника в магістратуру кафедри педагогіки і психології управління соціальними системами ім. академіка І.А. Зязюна

Шановний абітурієнт!
Ми хочемо допомогти тобі у процесі вступу в магістратуру. Щоб зробити це як найкраще, нам потрібна деяка інформація, що дозволить нам підготувати рекомендації саме для тебе. Якщо ти цікавишся можливістю навчання на одній із спеціальностей кафедри, будь ласка, дай відповіді на питання анкети.

АНКЕТА

 

 Від теорії до практики: “Ігрове проектування майбутніх психологів”

photo_pr

У ході підготовки майбутніх психологів до практичної діяльності доцентом кафедри ППУСС Попової Галиною Вікторівною було проведено ігрове проектування .

prof_Popova

 

За результатами роботи в рамках цього проекту студентами-психологами 3 курсу ( ІФ- 11а , б) були підготовлені програми навчального соціально-психологічного тренінгу. В якості експертів для проведення рольової експертизи та оцінки професійних презентацій програм були запрошені вчені та практики психологи з інших ВНЗ та міських організацій: д.т.н. , професор , директор ДНДЦ УЗ В.Н. Самсонкін ; к.психол.н ., заступник декана ф-ту соціального менеджменту Н.П. Гога; психолог- консультант , майстер НЛП Е.Н. Коструб .

 

Перспективою розвитку експансивної технології ігрового проектування є практичне проведення студентами-психологами розроблених програм психологічного тренінгу серед студентів технічних спеціальностей.

Це дозволить майбутнім психологам придбати необхідну тренерську практику , а майбутнім технічним фахівцям – підвищити свою соціальну компетентність .

 


 Плідна співпраця ЦСССДМ Київського району м. Харкова з НТУ “ХПІ”

Почалася тісна співпраця між центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Київського району м. Харкова та Національним технічним університетом «Харківський політехнічний інститут» (на базі  кафедри ППУСС).

З 2013 року фахівцями із соціальної роботи проводяться часті зустрічі зі студентами кафедри педагогіки та психології управління соціальними системами спеціальності «Психологія».

Зокрема, було проведено психологічне обстеження студентів-психологів перших курсів в рамках педагогічного дослідження на тему «Формування професійних інтересів студентів-психологів 1 курсу під час вивчення дисципліни «Вступ до спеціальності». У процесі співпраці студенти були ознайомлені з роботою соціальної служби, а також деякі з них залучені до тренінгу Телефону Довіри, який проводиться на базі ЦСССДМ Київського району м. Харкова.

Докладніше…