Події

Увага вступників!

Вступники у магістратуру, які не змогли з тих чи інших причин скласти, чи бажають перескласти єдиний вступний іспит (ЄВІ) з іноземної мови, третю сесію переноситься на 19 вересня!
Таке рішення дає шанс вступникам на магістратуру, які не мали можливості взяти участь в основній та додатковій сесіях або не склали їх, все ж таки вступити до ЗВО до початку осіннього
Важливо: як і минулого року, результати третьої сесії ЄВІ можна буде використати для вступу лише на контракт.
Третя сесія – платна, вартість окремо визначатиме Український центр оцінювання якості освіти.
Реєстрація на третю сесію триватиме з 17 до 25 серпня, а сам іспит відбудеться 19 вересня.
Реєстрація на третю сесію ЄВІ відбуватиметься за таким самим алгоритмом, що і на основну сесію.

 

Інформація про реєстрацію для участі в єдиному вступному іспиті

Увага! З 12 травня розпочалася реєстрація для участі в єдиному вступному іспиті та єдиному фаховому вступному випробуванні. Реєстрація на Єдиний вступний іспит (ЄВІ) відбувається в онлайн режимі.
Це — обов’язкове тестування з іноземної мови для вступників до магістратури на всі спеціальності (денної/заочної форми), окрім галузей педагогіки і воєнних наук.
Реєстрація на ЄВІ закінчується 5 червня о 18:00.
Деталі на сайтах:
https://testportal.gov.ua/vstupni-ispyty-do-magistratury-start-reyestratsiyi-2/#more-17054
http://vstup.kpi.kharkov.ua/admission/magistr/
https://instagram.com/ppuss_ntu_khpi?igshid=14q2msjvh678z

 

Анкета вступника в магістратуру кафедри педагогіки і психології управління соціальними системами ім. академіка І.А. Зязюна

Шановний абітурієнт!
Ми хочемо допомогти тобі у процесі вступу в магістратуру. Щоб зробити це як найкраще, нам потрібна деяка інформація, що дозволить нам підготувати рекомендації саме для тебе. Якщо ти цікавишся можливістю навчання на одній із спеціальностей кафедри, будь ласка, дай відповіді на питання анкети.

АНКЕТА

День відкритих дверей

23 лютого 2020 року в рамках дня відкритих дверей в Національному технічному університеті «Харківський політехнічний інститут» вперше студенти-психологи кафедри педагогіки і психології управління соціальними системами імені академіка І. А. Зязюна представлять і проведуть свої авторські тренінги. Студенти, які будуть проводити тренінги є членами Асоціації практичних психологів міста Харкова і мають відповідну професійну кваліфікацію, підтверджену сертифікатами про проходження спеціальної професійної підготовки. Тематика тренінгів дуже різноманітна і розрахована як на вік учнів шкіл, так і на дорослих (перелік тренінгів, час проведення і тематика викладені нижче). Участь у тренінгах є безкоштовною. Запрошуємо всіх бажаючих отримати престижну психологічну освіту і тих, хто цікавиться психологією. Кількість місць обмежена.

Попередня реєстрація за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSduynuQeXyrI-T9xRrk4QKb3k1KmJeBLPa_W6eZF0WbtQIBeQ/viewform

Тренери: Сироєжко А. В., Федорчук М. В. Початок: 10:00.

Тема тренінгу: «Після-тебе-Я».

Ви вважаєте що ні живете життям мрії, боїтеся вийти із зони комфорту і почати робити те, чого по справжньому бажаєте? Боїтеся не виправдати батьківських очікувань? Може настав час зрозуміти в чому причина і знайти вихід? Ми допоможемо зробити перший крок на шляху до мрії і гармонії.

  1. Тренери: Клочко С. А., Катасонова А. В.

Початок: 10:40

Тема тренінгу: «7 джерел сили дівчини».

На тренінг – це надихаюче простір для дівчаток різного віку. Для тих хто в пошуках і режимі очікування. Ви навчитеся відповідати на питання: Як побудувати щасливі відносини? Як залишатися в ресурсі? Як пізнати жіночність, прийняття і любов до себе? Розкрити ту саму, кращу версію себе? На ці та багато інших питань зможуть отримати відповіді абсолютно різні дівчини. Ми переконані, що все, що Вам потрібно – є в Вас самих, просто в якийсь момент життя Ви забули про це. Настав час повернути собі ресурси, а заодно і власне щастя, на яке заслуговує кожна з Вас.

  1. Тренери: Молька В. В., Мухіна Е. А.

Початок: 11:20

Тема тренінгу: «Любов родом з дитинства».

А чи замислювалися ви колись, що ваші стосунки з батьками безпосередньо впливають на ваші стосунки з протилежною статтю? Якщо Ви хочете: зрозуміти свою роль у відносинах і побудувати гармонійні взаємини з протилежною статтю … Якщо так, тоді Вам до нас. “Любов родом з дитинства” – тренінг, який відповість на всі Ваші запитання.

 

  1. Тренер: Болобан Ю. Г.

Тема тренінгу: «Як бути щасливим без шкоди для оточуючих!».

Початок: 12:00

Досить руйнувати своє життя негативними емоціями! Ти заслуговуєш тільки щастя! Як навчитися не звертати увагу на яскраві спалахи агресії. Окуляри не знадобляться, адже у вас будуть світитися очі! На тренінг з собою мати бажання змінювати своє життя на краще і посмішку.

  1. Тренер: Поспєлова Л. С.

Тема тренінгу: «Вся правда про позитивне мислення». Початок: 12:40

Тренінг про позитивне мислення – це не казка про рожевих окулярах, це реальна формула успіху на шляху саморозвитку і досягнення Ваших цілей. Тут Ви не почуєте банальних фраз, звичних для соцмереж. Тут перед Вами відкривається унікальна можливість дізнатися всю правду про позитивне мислення і те, про що насправді мовчать книги про успішну життя!

Адреса проведення тренінгів: вул. Алчевських 50 а, Спортивний комлекс НТУ «ХПІ». Аудиторія № 2.


Шановні абітурієнти!

Продовжується набір на спеціальність 011 «Освітні, педагогічні науки» спеціалізація «Педагогіка вищої школи» Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» на базі диплома бакалавра/спеціаліста/магістра на денну і заочну форми навчання. Термін навчання 1,4 роки.

Навчання здійснюється з використанням сучасних інноваційних технологій у Центрі Лідерства НТУ «ХПІ» (Міжнародний європейський грант).

Вартість навчання:

Денна форма – 12900 грн за семестр

Заочна форма – 7700 грн за семестр

Строки подання документів: з 10.07.19 по 26.08.19

Контактні телефони: +38 (057) 707-68-60, +38 (057) 707-64-90, +38 (057) 707-60-42


Шановні абітурієнти!

Продовжується набір в магістратуру на спеціальність «Публічне управління та адміністрування» спеціалізація «Адміністративний менеджмент» Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» на базі диплома спеціаліста і магістра (внутрішні іспити НТУ «ХПІ» з іноземної мови та фаху), на базі диплома бакалавр (ЄВІ з іноземної мови) на денну і заочну форми навчання. Термін навчання 1,4 роки.

Навчання здійснюється з використанням сучасних інноваційних технологій у Центрі Лідерства НТУ «ХПІ» (Міжнародний європейський грант).

Вартість навчання:

Денна форма – 12900 грн за семестр

Заочна форма – 7700 грн за семестр

Строки подання документів: з

Контактні телефони: +38 (057) 707-68-60, +38 (057) 707-64-90


 

Телефон для довідок: +38057-707-68-60; +38057-707-64-90; +38057-707-64-17

 Від теорії до практики: “Ігрове проектування майбутніх психологів”

photo_pr

У ході підготовки майбутніх психологів до практичної діяльності доцентом кафедри ППУСС Попової Галиною Вікторівною було проведено ігрове проектування .

prof_Popova

 

За результатами роботи в рамках цього проекту студентами-психологами 3 курсу ( ІФ- 11а , б) були підготовлені програми навчального соціально-психологічного тренінгу. В якості експертів для проведення рольової експертизи та оцінки професійних презентацій програм були запрошені вчені та практики психологи з інших ВНЗ та міських організацій: д.т.н. , професор , директор ДНДЦ УЗ В.Н. Самсонкін ; к.психол.н ., заступник декана ф-ту соціального менеджменту Н.П. Гога; психолог- консультант , майстер НЛП Е.Н. Коструб .

 

Перспективою розвитку експансивної технології ігрового проектування є практичне проведення студентами-психологами розроблених програм психологічного тренінгу серед студентів технічних спеціальностей.

Це дозволить майбутнім психологам придбати необхідну тренерську практику , а майбутнім технічним фахівцям – підвищити свою соціальну компетентність .

 


 Плідна співпраця ЦСССДМ Київського району м. Харкова з НТУ “ХПІ”

Почалася тісна співпраця між центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Київського району м. Харкова та Національним технічним університетом «Харківський політехнічний інститут» (на базі  кафедри ППУСС).

З 2013 року фахівцями із соціальної роботи проводяться часті зустрічі зі студентами кафедри педагогіки та психології управління соціальними системами спеціальності «Психологія».

Зокрема, було проведено психологічне обстеження студентів-психологів перших курсів в рамках педагогічного дослідження на тему «Формування професійних інтересів студентів-психологів 1 курсу під час вивчення дисципліни «Вступ до спеціальності». У процесі співпраці студенти були ознайомлені з роботою соціальної служби, а також деякі з них залучені до тренінгу Телефону Довіри, який проводиться на базі ЦСССДМ Київського району м. Харкова.

Докладніше…