Профорієнтація в реалізації проекту підтримки та розвитку молоді Харкова та Харківської області!

Наші талановиті студентки – психологині, Андрієнко Ангеліна та Петренко Лілія під в рамках роботи соціально-психологічної служби НТУ “ХПІ” (керівниця – завідувачка кафедри, професор Підбуцька Ніна Вікторівна) та роботи гуртка “Ігрові та тренінгові технології в  психологічній практиці”(керівниці, доценти Шаполова Вікторія Валеріївна та Квасник Ольга Віталіївна) 16 грудня продовжили проект підтримки та розвитку молоді Харкова та Харківської області!

Робота проекту продовжилася проведенням тренінгу “ВПЕВНЕНІСТЬ В НАШОМУ ЖИТТІ. ШЛЯХИ ЇЇ ПІДВИЩЕННЯ”.

В ігровій формі розширили вікно впевненості в собі в учасників тренінгу, надали дієві способи боротьби з невпевненістю, а також підвищили рівень теоретичної обізнаності по зазначеній темі тренінгу.

Зворотній зв’язок від учасників даного заходу підсилив розуміння  в необхідність підвищення самооцінки та знання цієї теми в такі важкі часи і в те – що молодь нашої країни – це наша гордість та надія!

Профорієнтація в такому форматі надихає дітей та розширює горизонти їх майбутнього!!!

В даному профорієнтаційному заході взяли участь 35 учнів ліцеїв Харкова та Харківської області, а також заступник директора з навчально-виховної роботи «Крисинського ліцею» Богодухівської міської ради Богодухівського району Харківської області Сахно Лариса Болиславівна.

 Ми не зупиняємося! Далі буде!