День психолога

Психолог дарує сили і позитивні емоції іншим людям, налаштовує на позитив, посилює впевненість у собі, відновлює душевну рівновагу.

23 квітня психологи святкували своє професійне свято, кафедра педагогіка та психології управління соціальними системами ім. акад. І. А. Зязюна, підготувала захід з цього приводу, який зібрав абітурієнтів, студентів та викладачів як онлайн так і офлайн в безпечному місці.

Завідувачка кафедри, доктор психологічних наук Підбуцька Ніна Вікторівна відкрила захід та привітала всіх причетних, побажала творчої наснаги, сил та оптимізму.❤️ Потім привітальне слово сказали засновник кафедри ППУСС, член-корреспондент, професор, доктор педагогічних наук Романовський О.Г. та директор науково навчального інституту Соціально-гуманітарних технологій, доктор технічних наук, професор, Кіпенський А.В. Після цього доцент кафедри, канд. психол. наук Книш Анастасія Євгеніївна виступила з доповіддю на тему «Digital Health інструменти в забезпеченні ментального здоров’я». Розповіла що це таке та чому так важливо в наш час.

З професійним святом привітали і студенти 1 курсу та виступили з надзвичайно цікавими , а головне корисними темами. До привітань приєдналась і практикуюча психологиня, випускниця кафедри – Ольга Овчиннікова та поділилася  існуючими лайфхаками в професії. Студентка 3 курсу за спеціальністю «Психологія», Юлії Сава розповіла як психологія змінила її життя.

Захід завершився цікавою Kаhoot – вікториною з класними подарунками. Організатори отримали багато слів вдячності за теплу зустріч та можливість побачитись з одногрупниками та любими викладачами, за живе спілкування в такий не простий час.