Абітурієнту спеціальності 053 «Психологія», другого (магістерського) рівню вищої освіти

Навчання за магістерською програмою 053 «Психологія» – чудова можливість для рестарту кар’єри та особистісного зростання!

В магістерській програмі особливий акцент робиться на тих освітніх компонентах, що надають майбутнім психологам перспективи працевлаштування. Магістранти мають можливість розвинути:

  • Знання, що сприяють поглибленню розуміння особистісної та соціальної психології на дисциплінах «Геронтопсихологія», «Гендерна психологія», «Кросскультурна психологія»;
  • Навички у сфері практичної психології на дисциплінах «Проєктивні методи в психології», «Теорія та практика вирішення конфліктів», «Психосоматика», «Візуальна психодіагностика», «Основи коучингу», «Інноваційно-тренінгові технології в психології»;
  • Уміння, що є актуальними для старту кар’єри в IT та рекламі: «Основи паблік рілейшенз», «Організаційна психологія», «Психологія лідерства в бізнесі», «Психотехнології в діяльності HR менеджера».

Авторські курси викладачів кафедри розроблялися на основі досвіду здобутого під час участі у міжнародних проектах та стажуваннях в університеті Грінвіча (Лондон), Університеті Тампере (Фінляндія), Естонській бізнес школі (Естонія)

http://web.kpi.kharkov.ua/ppuss/ru/mezhdunarodny-e-svyazi/elite-tempus/

За бажанням можна обрати очну чи заочну форму навчання.

Освітня програма з Психології пройшла акредитацію у 2019 році, а це означає, що вступивши до нас 2020 року ви гарантовано отримаєте диплом за акредитованою програмою.

Для вступу в магістратуру необхідно:

– Сертифікат ЄВІ з іноземної мови;

– Наявність диплому бакалавра, спеціаліста та магістра з будь-якої спеціальності;

– Проходження вступного фахового іспиту.

 

Важливо! Якщо у вас вже є диплом магістра або спеціаліста з будь-якої спеціальності, то іспит з іноземної мови ви можете складати в НТУ «ХПІ» за програмою центру оцінювання якості освіти.