Відгук нашої випускниці Анастасії Сироєжко

Працівникам кафедри педагогіки і психології управління соціальними системами завжди приємно отримувати відгуки про свою роботу🥰
Особливо такі, який здобувачка другого рівня вищої освіти Анастасія Сироєжко залишила у вигляді статті в газеті “Політехнік”.
“Спираючись на свій 5-річний досвід навчання на кафедрі, хочу наголосити, що жодного разу не пошкодувала про свій вибір. Викладачі кафедри допомогли мені побачити свої сильні сторони та розвинути їх за допомогою різних методів психології. Їхня підтримка і віра супроводжують мене щодня.
Я проходила практику в компанії Nix Solution, а також була учасником Центру психологічної підтримки та тренінгових технологій, заснованого на базі кафедри та бібліотеки ХПІ. Там я здобула важливий досвід проведення тренінгів для студентських груп та всіх тих, хто цікавиться психологією. На останньому курсі бакалаврату професор кафедри Ніна Вікторівна Підбуцька запропонувала мені написати наукову роботу на актуальну тему «Взаємозв’язок акцентуації характеру з готовністю до самостійного життя підлітків». Ми щільно працювали протягом 4 місяців, провели тестування 60 підлітків та отримали цікаві результати.
Я була щаслива, коли дізналася, що робота пройшла у фінал Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт, потім був непростий її захист перед комісією, були каверзні та складні питання, однак ми впоралися, і я посіла перше місце! Це допомогло мені ще більше повірити у себе, як у дослідника в галузі психології. Сьогодні ми плануємо написати ще одну наукову роботу та сподіваємось, що її також оцінить наукове співтовариство”.
З повним текстом статті можна ознайомитися за посиланням: http://polytechnic.kpi.kharkov.ua/ViewArticle.asp?id=6520