Викладачі та студенти кафедри педагогіки і психології управління соціальними системами беруть активну участь в StartUp проекті Elomia

Навчання та викладання на кафедрі педагогіки і психології управління соціальними системами невідривно пов’язане з викликами сьогодення. Саме тому викладачі та студенти кафедри беруть активну участь у StartUp русі через співробітництво з розробниками проекту Elomia Тарасом Погребняком та Михайлом Маркевичем.
Проект спрямований на надання психологічної допомоги людям, що страждають від тривожності та депресії. Електронний додаток Elomia, що діє на основі штучного інтелекту, забезпечує психологічну підтримку, негайну психологічну допомогу людям, що опинилися в складних життєвих обставинах. Проєкт розрахований на англомовну аудиторію, але на разі ним користуються люди з усього світу, в тому числі і з України.
Проєкт успішно залучає грантове фінансування. У вересні 2019 року розробники стали переможцями конкурсу від CIG R&D LAB та пройшли у фінал конкурсу стартап-проєктів IT_Eureka, що проводить шведська консалтингова IT-компанія Sigma Software.
Викладачі кафедри (проф. Підбуцька Н.В., доц. Книш А.Є.) під керівництвом завідувача кафедрою Романовського О.Г. виконали контрольоване клінічне дослідження з оцінки якості роботи додатку Elomia та емпірично довели його ефективність. Крім того в команду розробників проєкту входить студентка кафедри Власова Марія, яка займається «навчанням» програми застосуванню психологічних технік.
Докладніше про проєкт можна дізнатися з сюжету каналу СТБ