Поморська академія в Слупську

Студенти кафедри хімічної техніки та промислової екології періодично беруть участь у семестровій програмі обміну між ВНЗ. Навчання проходить в Поморській академії в Слупську, на півночі Польщі.

Угодою про співпрацю між Поморською академією в Слупську та НТУ «ХПІ» передбачається сумісна навчально-методична та наукова діяльність. Домовленості сторін передбачають обмін інформацією та досвідом в реалізації процесу навчання, обмін кадрами викладачів для проведення лекцій та окремих студентів для підготовки випускних робіт, а також семестровий обмін студентами, створення можливості проведення наукового стажування, у тому числі аспірантам та ін. За цією Угодою на протязі вже чотирьох років успішно здійснюється семестрова мобільність здобувачів освіти, що навчаються за спеціальністю «Екологія» .

Відмінністю освітньої програми є отримання якісних, спеціалізованих знань і досвіду світового рівня далеко від суєти і занепокоєння мегаполісу.


За семестр навчання здобувачі освіти встигають виконати велику кількість практичних робіт в сучасних лабораторіях, відвідати ботанічний сад, музеї і парки, вивчити польську мову. А також пройти польову практику на околиці міста, досліджувати проби води і ґрунту, отримати практичні навички біоіндикації.

Студентське містечко – це не просто місце проживання, це чудова можливість зануритися в студентське життя і стати частиною самої академії. Під час перебування в Слупську студенти активно беруть участь в заходах які проводяться в академії.

Здобувачі освіти, які в рамках договору між вузами вчаться в Поморській академії (м. Слупськ, Польща) із задоволенням вивчають дисципліни екологічного спрямування і високо відгукуються про польську систему освіти, умови проживання в гуртожитку і забезпечення дозвілля студентів. 01

Найкращі спогади щодо навчання у Поморській академії у 2019 р. та купу гарних світлин привезли студентки гр. МІТ-117с Каміла Чернякова та Юлія Донцова, які у вихідні встигали подорожувати.

Чудове враження від навчання у академії отримали студ. гр. МІТ-М119 Аліна Ратке та Михайло Вдовиця, які щойно повернулися зі Слупську. Крім знань, вони одержали добрі навички в комунікації з різними людьми іноземною мовою, ознайомились з історією та культурою Польщі.