Махоніна Оксана Сергіївна

Махоніна Оксана Сергіївна

Доктор філософії, старший викладач кафедри “Хімічна техніка та промислова екологія” Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут». Авторка та співавторка 21 наукової статті та тез доповідей, опублікованих в українських та зарубіжних виданнях, а також методичних рекомендацій.

hindex–1-(https://www.scopus.com/authid/detail.uri?authorId=57209976640)

У 2022 році захистила кандидатську дисертацію за темою «Підвищення екологічної безпеки харчових виробництв шляхом очищення та утилізації рідких відходів».

Переможець старт-ап конкурсу Chernovetskyi Investment Group R&D Lab з проектом «Генератор озону для дезінфекції поверхонь та об’єктів від коронавірусної інфекції COVID-19», замовник CIG R&D Lab, від 18.11.2019. -30.07.2020.

Була відповідальним виконавцем науково-дослідної теми МОН України «Розробка наукових основ маловідходних технологій очищення та утилізації стічних вод» (НДР № 0118U002334), а також науково-дослідної роботи у співпраці з ТОВ «Елект» на тему: «Технологія утилізації стічних вод, що утворюються на заводі переробного заводу». Також була відповідальним виконавцем науково-дослідної роботи № 53996 від 19.10.2020 р. між НТУ «ХПІ» та ТОВ «ТСК РАЙКЛІНГ ГРУП» на тему «Розробка заходів щодо раціонального використання відходів рослинного і тваринного походження в Харківській області».

Є  активним популяризатором науки та STEM-освіти. Була ментором проекту STEMCamp for educator’s – серії інтерактивних заходів для вчителів природничих наук за підтримки Посольства США в Україні у 2019 році.

В вільний від роботи час займаюсь малюванням картин. Крім того полюбляю котиків, тому завжди с собою маю смаколики для пухнастих друзів, що живуть на вулиці.