Випускники

pic1 Студенти – це найцінніші люди на Землі, тому що їм багато що ще не зрозуміле, вони жадають знань, а той, хто по справжньому цікавиться життям, стає цікавим і сам. Кафедра починає працювати з майбутніми студентами ще в школах та технікумах. А починаючи з першого курсу викладачі кафедри працюють практично з кожним студентом. Традиційними є зустрічі викладачів з першим і другим курсом в літературній вітальні, аудиторіях, лабораторіях, знайомство з майбутньою професією, бесіди за чашкою кави.
 pic2 Серед випускників кафедри є видатні учені, керівники виробництв і установ, які відмічені винагородами і преміями держави. Серед випускників нашої кафедри є Герой Соціалістичної праці, Герої України, лауреат державної премії в області науки і техніки, д.т.н. Лукьяненко В.М.; лауреат Ленінської премії д.ф-м.н. Міхєєв В.А; лауреати державної премії України в області науки і техніки Ткач Г.А., Фрумін В.М.; лауреат державної премії в області науки і техніки України д.т.н., проф., академік, ректор НТУ “ХПІ” Товажнянський Л.Л.
 image007 Окрім вище вказаних осіб серед випускників кафедри є талановиті інженери і керівники підприємств: генеральний директор ПО “Азот” Сєвєродонецьк – Ліщина Б.М., колишній генеральний директор УкрНДІхиммаш – к.т.н., Павленко В.Ф. та інші.Таким чином, за роки свого становлення, кафедра перетворилася на єдиний учбово-науково-виробничий комплекс, і гідно займає провідне місце серед кафедр університету і споріднених кафедр

Окремо можна згадати наших випускників іноземців.

З  країн Африки випускники по спеціальності 101 Екологія та 133 Галузеве Машинобудування це: Нзіока А. Мутуа (Кенія), Уям Керкур (Марокко), Камара Фанта (Малі), Мулунда Макая Робілье Молін (Конго), з Азії  це Жанія Сулайманова (Казахстан), Ольга Мамедова (Туркменістан), Хуей Хао та Ван Джунсяо (Кітай) та багато інших. І це тільки невелика кількість студентів, відмінників з навчання. Всіх студентів іноземців, що закінчили нашу кафедру навіть важко перерахувати і для цього буде потрібна окрема стаття.

Де працюють наші випускники?

випускники

01 02 03 04 05 06

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *