Нові сертифікати

Наша магістр, одна з тих, про кого американці говорять academically gifted Дар’я Стогній під час навчання набрала чимало сертифікатів, які сформували у неї вагомий перелік досягнень в розділі softskills. Наприкінці свого навчання, у жовтні 2022 року вона пройшла навчання та отримала сертифікат, який безпосередньо стосується роботи еколога. Тож важко сказати, hard чи soft skills саме цей сертифікат, але знання зайвими не бувають

“Канікули з Політехом” в он-лайн форматі

Триває унікальний проєкт НТУ “ХПІ” для абітурієнтів, а саме “Канікули з Політехом” в он-лайн форматі. Перший тиждень позаду, але попереду -ще купа цікавих вікторин на платформі Kahoot . Якщо ти пропустив 4 січня цікаву вікторину від нашої кафедри – (Не)безпечна природа – то не засмучуйся , бо весь тиждень з 9 по 13 січня ти ще маєш можливість пройти її самостійно. На переможців чекає щось цікаве))). Вікторина доступна за посиланням https://kahoot.it/challenge/01083348

Дізнатися більше про спеціальності кафедри можно за посиланнями:

Абітурієнту

Кафедра ХТПЕ навчає студентів за такими напрямками:

133 – Галузеве машинобудування

На рівні бакалаврата блок дисциплін:

133.05 – Обладнання харчових, переробних та хімічних виробництв

На рівні магістратури блоки дисциплін:

133.06 – Обладнання хімічних виробництв та підприємств будівельних матеріалів

133.07 – Обладнання харчових та переробних виробництв

101 Екологія

На рівні бакалаврата за програмою: 101 «Інженерна екологія»

На рівні магістратури за програмою: 101 «Інженерна екологія»

183 Технології захисту навколишнього середовища

На рівні бакалаврата  за освітньою пропозицією «Технології захисту навколишнього середовища»

Запрошуємо взяти учать в Х екофорумі!

Кафедра хімічної техніки та промислової екології запрошує школярів
1-х–11-х класів взяти участь у Х щорічному конкурсі коміксів, плакатів та саморобок на екологічну тематику!

З вимогами до конкурсних робіт Ви можете ознайомитись у прикріпленому нижче файлі (Інформаційний лист_2023).
Усі учасники отримають сертифікати за участь на електронну пошту, яка буде вказана при реєстрації.
Дедлайн: 01 квітня 2023 року
Результати конкурсу будуть оголошені на сайті кафедри та офіційній сторінці у Facebook.
Якщо у Вас виникли питання звертайтеся за номером:
+38(095)-171-26-58 – Оксана (Viber, Telegram) або на електронну адресу.

It’s time of opportunities

Всі батьки знають, що привчити дитину до читання книг чи вживання корисних овочів можна тільки на власному прикладі. Оскільки наші студенти нам як діти, то викладачі намагаються власним прикладом показати, що розвиток soft skills не тільки необхідний, а ще й корисний.

Одне з останніх надбань за часи війни – це успішне закінчення курсів SEO нашим доцентом Тихомировою Т.С. Здається, де викладача екологічних дисциплін, а де SEO, яке було темним лісом та недослідженою загадковою областю діяльності для Тетяни Сергіївни.

– Якщо ми під час війни кажемо студентам, що це час можливостей (it’s time of opportunities), але самі нікуди не рухаємося, то й студенти будуть відпочивати, – каже Тетяна Сергіївна. Звісно, було важко опановувати зовсім іншу сферу діяльності, але знання зайвими не бувають, тож майже 5 тижнів  я відвідувала курси та готувала проєкт. Проведений SEO аналіз нашого сайту дозволить зробити його кращим та збільшить відвідуваність

Тетяна Сергіївна чесно зізнається, що за мирного часу ніколи б не знайшла можливостей та бажання займатися зовсім новою сферою, вивчати основи SEO та навіть робити домашні завдання.

Доречі, за 2022 рік ще два наших викладача отримали нові знання.

Навчання у ZERO WASTE Academy

Сертифікати стартап центру “Спарк”

А також  свою скарбничку soft skills поповнила магістр кафедри Катерина Зубрицька.

Минулого року наша кафедра навіть самостійно видавала сертифікати для індивідуальних скарбничок soft skills наших студентів. Дізнавайтеся більше про нашу унікальну концепцію набуття soft skills на сторінці https://web.kpi.kharkov.ua/htpe/soft-skills-2/.

Дипломні роботи –вільні від плагіату

Традиційним етапом допуску до  захисту випускних кваліфікаційних робіт магістрів є обов’язкова  перевірка робіт на плагіат. Цього року ніхто не відміняв такий етап – війна війною, а дипломні роботи повинні бути оригінальними. Тільки так ми можемо реалізувати стратегію академічної доброчесності, яка прийнята на рівні держави та реалізується в  НТУ «ХПІ».

Результати цьогорічної перевірки – на світлинах. Слід підкреслити, що унікальність дипломних робіт сягає більше 90%. Це означає, що всі роботи дійсно написані самостійно, містять нові дані та коректні посилання на запозичений матеріал. Не поганий результат  як для таких скрутних часів!

Так відповідально підійти до виконання дипломних робіт студентам допомагають й щорічні семінари з академічної доброчесності, які проводить наша кафедра (https://web.kpi.kharkov.ua/htpe/seminar-z-akademichnoyi-dobrochesnosti-dlya-magistriv/).