Майстер класи

Ми всі любимо подарунки, великі чи маленькі, до якоїсь важливої дати чи просто так. Різні дрібнички роблять наш світ затишним, додають інтриги чи навіть проходять з нами крізь усе життя. Як часто ми купуємо щось? Як часто ми отримуємо щось?

Ніхто не думає про навколишнє середовище у момент придбання чи дарунку. Ніхто, крім нас!

Тож ми започаткували серію майстер класів у стилі апсайклінг. Мета таких МК – навчити дітей (а іноді й дорослих) робити різні дрібнички не тільки своїми руками, а й використовуючи вже не потрібні матеріали. Наші студенти та аспіранти  разом з викладачами реалізують унікальні проекти зі збору та використання старих ґудзиків, взуття, залишків одягу та старої біжутерії . Ще ми використовуємо мушлі, кавові зерна, старі олівці…та багато чого, що зазвичай         люди викидають у сміття.

За п’ять років існування нашої маленької «лабораторії апсайклінгу» вималювалися два великих напрями:

1 – створення вуличних арт- об’єктів з непотрібного взуття та інших предметів вжитку з додаванням квітів. Наші не звичайні квіткові клумби ставали прикрасою шкільного подвір’я, галявинки біля кафедри та бесідок в психоневрологічних  інтернатах.

2 – виготовлення тематичних подарунків – дрібничок до свят. Це й букети з ґудзиків для свята весни, й блокноти з залишків одягу та старих зошитів до дня вчителя, новорічні прикраси та багато іншого

Зауважимо, що наші аспіранти та викладачі постійно шукають нові ідеї  апсайклінгу, адаптують їх та ніколи не сидять в Youtube безцільно!

Усі цікаві звіти та фотографії можна подивитися за посиланнями:

http://web.kpi.kharkov.ua/htpe/solodki-buketi/

http://web.kpi.kharkov.ua/htpe/ekoyalinka/

http://web.kpi.kharkov.ua/htpe/novorichnij-majster-klas-vid-hpi-dlya-osoblivih-ditej/

http://web.kpi.kharkov.ua/htpe/vesnyani-ekobuketi/

http://web.kpi.kharkov.ua/htpe/stemcampforeducators-2/

https://www.facebook.com/groups/kafhtpe/permalink/1033249157052588/

https://www.facebook.com/groups/kafhtpe/permalink/728021977575309/