Литвин Аліна Олегівна

Литвин Аліна Олегівна, доктор філософії, доцент

У 2016 році закінчила з відзнакою Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» за спеціальністю «Галузеве машинобудування». У 2016-2020 рр. навчалась в аспірантурі, в 2021 році захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня доктор філософії за спеціальністю 161 – Хімічні технології та інженерія.

З 2019 р. працює асистентом, з 2021 р. – старшим викладачем, а з 2023 р – доцентом кафедри хімічної техніки та промислової екології Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут».

Провідний лектор з дисциплін: «Технологічне обладнання хімічних виробництв», «Технологічне обладнання харчових виробництв», «Енерго- та ресурсозбереження у хімічній технології».

Автор понад 40 наукових робіт.

Основна наукова діяльність пов’язана з інтенсифікацією технологічних газових викидів хімічних виробництв.

Google Scholar:

https://scholar.google.com/citations?user=9nGw9tcAAAAJ&hl=ru

ID Scopus:

https://www.scopus.com/authid/detail.uri?authorId=57202916515

Нагороди:

  • Грамота «За активну участь у проведенні ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Обладнання переробних і харчових виробництв» від ректора ТДАТУ члена-кореспондента НААН України В.М. Кюрчева.
  • Подяка «За участь у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Економіка природокористування» та розвиток міжвузівської співпраці» від ректора ЛНАУ академіка НААНУ В.В. Снітинського.
  • Подяка «За активну участь у підготовці, проведенні ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Агроекологія»» від ректора ЛНАУ академіка НААН України В.В. Снітинського.
  • Подяка «За вагомий внесок у розвиток екологічного, волонтерського руху, активну громадянську позицію та сприяння у проведенні міжнародної акції Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day»» від президента громадської організації Всеукраїнський молодіжний рух «Let’s do it Ukraine» Юлії Мархель.
  • Подяка «За багаторічну і сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток освіти і науки міста Харкова» від Харківського міського голови Ігоря Терехова.