Фестиваль стартапів в НТУ ХПІ

29 квітня 2024 року викладачі, аспіранти та студенти нашої кафедри приєднались до фінального етапу  Всеукраїнського фестивалю інновацій, який проходив на базі НТУ ХПІ та страт-ап центру SPARK за підтримки Міністерство освіти і науки України, Український фонд стартапів, Стартап-акселератор YEP! та іноземних партнерів.

Участь у відбірковому етапі взяли два проекти від нашої кафедри. Проект  “SynevyrECO -ECO rehabilitation” про медичну  реабілітацію, яка поєднується з вивченням цілющої сили карпатських трав та складанням композицій на їх основі від магістра Місик Ярини (науковий керівник – проф. Зінченко М.Г.) отримав позитивні оцінки від журі, але не потрапив у фінальну частину

Проект “ECO made in U” пройшовши жорсткій відбір потрапив у фінальну частину. Унікальність проекту  полягає у пропозиції випускати набори для створенням ляльки-мотанки з текстильних відходів, таким чином підтримуючи та просуваючи культурні  українські цінності та одночасно вирішуючи проблему використання текстильних відходів. На жаль, попри зацікавленість експертів та розуміння ними актуальності проекту, будь-якої відзнаки він не отримав. Тим не менш, команда проекту на у складі аспірантки Крючкової В.В., студентки Дереведмедь М.І., доцентів кафедри  Сакун А.О та Тихомирової Т.С. не засмучуються, адже тепер має новий досвід та вчиться доносити екологічні цінності до суспільства, охопленого війною.

3

Про участь команд кафедри в інших старт-ап програмах можна прочитати за посиланням

https://web.kpi.kharkov.ua/htpe/naukova-robota/startapy/