Що погано, а що добре?

Кожен студент та викладач хоч раз у житті задає собі питання, а чи можна дати списати комусь? Це погано, або ні? А якщо перекласти чиюсь роботу з іншої мови та видати за свій реферат – спіймають мене чи ні?

На допомогу викладачам, а особливо студентам першого-другого курсів в НТУ «ХПІ» Кодекс етики академічних взаємовідносин та доброчесності НТУ «ХПІ» (протокол №2 конференції трудового колективу НТУ «ХПІ» від 31.08.2019р). Саме його зміст та основні  поняття з яскравими прикладами доцент кафедри Тихомирова Т.С. розтлумачила на семінарі 07 жовтня 2020р. для студентів першого та другого курсів, які навчаються за спеціальністю 101 «Екологія» та
133 «Галузеве машинобудування» на кафедрі Хімічної техніки та промислової екології. Хоч захід був й добровільним, але кількість учасників приємно здивувала. Майже усі студенти. Особливу увагу під час семінару Тихомирова Т.С. приділила тлумаченню понять самоплагіат, гендерна рівність та хабарництво.  Тепер студенти знають й про наслідки  порушення Кодексу етики – ніхто не хоче двічі опановувати дисципліну, що за їх словами, тепер буде стримувати від списування. Сподіваємося! Також разом зі студентами розбирали межу між жартом та сексуальним домаганням, вийшли дуже цікаві приклади та їх інтерпретація.

Додамо, що такі семінари стануть щорічними на кафедрі на початку навчального року.