Екологічна школа 2018

4 червня стартувала “Екологічна школа”.
Під чітким керівництвом Харківська обласна організація Всеукраїнської екологічної ліги в особі голови Сергей Разметаев, ГО “Я – еко людина” та підтримкою КУ “Харківський обласний центр молоді” студенти кафедри “Хімічна техніка та промислова екологія” та школярі відвідали “Екологічну школу”, яка відбулася на території Національного природного парку “Гомільшанські ліси” .

 Програма була дуже насичена та цікава, особливо екскурсії-практики з вивчення флори та фауни, майстер класи з team building, екологічні ігри, ранкова зарядка і звичайно ж можливість відпочити та помилуватися дуже красивими краєвидами Сіверського Донцю та Національного парку.

Безперечно, учасники не залишили без уваги і дослідження екологічного стану парку, його облаштованих екологічних троп та туристичних маршрутів.

Екогічний квест до поселень бобрів викликав особливий захват та радість. Пройшли до Козачої Гори, пробігли від комарів по височезним зарослям лопухів та здійнялись по крутому схилу Аланського городища, побачили житла бобрів, юні екологи повернулися до табору під особливим враженням, від побаченого та від пройденої відстані квесту в 20 км.

Нагородою та новинкою для учасників екошколи, стало плавання на байдарках в кінці зміни. Для майже усіх екологів це був перший досвід, особливі емоції та незабутні враження від побаченої краси річки, берегів, та крутих схилів мальовничої і овіяної легендами Козачої Гори.

Які враження учасників? Незабутні!!!! Наймолодший учасник школи учень 3-го класу відповів що це краще за мандрівку на Кіпр!


Ми раді, що Харківська область має таку перлину — Національний Природний Парк “Гомільшанські ліси”! Давайте берегти природу, покращувати екологічний стан регіону та підвищувати екологічну свідомість молоді та школярів.